Stůl na terase…

potřeboval závažíčka na ubrus. Máme u nás poměrně větrno a ubrus pak lítá všude kolem. Ubrus doma moc často nepoužívám, ale venku ano. Deska stolu je skleněná a já nemám ráda ten zvuk, když pokládám nádobí na stůl, ubrus to hezky utlumí. Nechala jsem si dovézt z Německa tato šedá srdíčka. Už visí a slouží:-).

DSC_0024_7

 

DSC_0016_7

 

Na stůl jsem ještě dala hortenzii. Ano, tu, co by měla  mít maxi květy. Nakonec to není tak zlé. Když jsme byli pryč, květy nakvetly do větších rozměrů. Hortenzii jsem pomluvila a ona se mi takto odvděčila, děkuji:-).

DSC_0001_8

 

DSC_0006_8

 

DSC_0039_6

 

DSC_0010_8

 

DSC_0033_6

Posílám pozdravy od nás.

podpis_V1

8 Comments

  1. Marcelko, ty máš i závažička na ubrus designová. Moc pěkné, vypadá jako kamenné srdíčko. Měj se hezky Ivana

  2. Krásný sluníčkový den 🙂 Já když něco takhle pomluvím, tak se to na mě urazí. To je hezké, že to Hortenzie vzala z té druhé strany :-)) Je moc hezká … a ty srdíčka – nádhera, nemají chybu. D.

  3. To je skvely napad, zrovna ted resim stejny “problem”. Tady u nas je hodne vetrno, a mam krasny batikovany ubrus- takze dik za tip a jdu vyrabet;-) Krasny vikend T.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )