Starší články

Zcela neplánovaně jsem teď otevřela několik starších článků. Zkoušeli jste to na svých blozích? Možná to děláte pravidelně, já ne, jen když hledám recept apod.

Místy jsem se usmívala, místy žasla, místy popadala za hlavu. Usmívala jsem se hlavně nad fotkami dětí, protože u nich je strašně moc vidět, jak čas letí. Žasla jsem třeba nad tím, jak povyrostla zahrada a jak jsme měli někdy dříve doma nadekorováno věcmi, o kterých už třeba ani nevím. Popadala jsem se za hlavu u některých fotek. Dnes už bych mnohé  nepublikovala. Ale i to k tomu patří a já nelituji.

Vlastně je to pro mě důkaz toho, že je dobře, že jsem s blogem začala. Je tam zaznamenáno to, co by bez něj často nebylo a z mé hlavy by se prostě vytratilo.

A na těchto fotkách kytice od pana ředitele, kterou jsem umístila jako dominantu na komodu v ložnici. Myslím, že ten maxi džbán jí moc sluší.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A mám tu i jiné kytky. Ty se u nás zřejmě mění nejčastěji.

 

 

 

 

 

 

Doufám, že užíváte prázdnin. Mějte se fajn.

8 Comments

 1. Vezmu to popořadě 😉
  Ke svým staršímčlánkům na blogu se obča vracím – je to taková konzerva vzpomínek…
  Kytice je krásná a ve džbánu na komodě jí to sluší.
  Pěkné jsou i ostatní květinové dekorace.
  Já teď na chalupě konstatovala akutní nedostatek váz. Máme tři pěkná džbány a jednu malou vázičku po babičce, jenže ne každé kytce sedne. Dneska jsem z nouze sáhla po sklenkách na víno … – a nevypadá to úplně špatně. Fotka je zatím ve foťáku, třeba se časem dostane na blog.
  Hezké léto

  • M.

   Kytky jsou proste krasavice a je pravda, ze kazda potřebuje jinou vazu/nadobu. Pekne dny, Stano. M.

 2. Jojo, koukám, hlavně na recepty a když narazím na něco jiného, taky se chytám za hlavu. Hezké dny Marci. Těším se na reportáž z Varů 😉 D.

 3. Helena

  Ano, i já se vracím! Nejčastěji pro recepty, často po otázce: Kdy jsme tam byli?…
  Proto ten blog přece máme, že!
  Marcelko, kytky k tobě prostě patří a umíš s nimi zacházet. Krásné fotky!
  Měj se moc hezky, Helena

 4. Všude jinde se ráda vracím, u sebe radši ne 🙂 Ale ráda si procházím fotky v pc, hlavně zahrady, abych viděla jak krásně zahrada roste před očima.
  Ten pohled z postele se fakt nikdy neomrzí. Tu komodu jste si upravili sami nebo už byla taková?
  A ty kvítka, není to suchobýl tatarský? Letos jsem si dva malé vysadila, tak jestli se můžu těšit na takovou nádheru.
  Posílám pozdravy.

  • M.

   Marti, jestli myslis ty bile na spodnich fotkách, jde o statici. Mam ji na zahrade, je hezka i susena.
   Komodu jsme koupili v surovem stavu a natreli v oidstinu orech – nater stetkou, nasledne otreni hadrem, aby vynikla struktura. Uzivej leta, betonarko:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )