Rychlá večeře z toastů

Milujeme s manželem fazole na všechny možné způsoby, já i kukuřici a tak. Kupuji konzervy, jedině tyto konzervy, jiné ne, s fazolemi a s různými příchutěmi – mexická, barbecue atd., takže je často míváme doma.

Když jsem zahlédla zase někde ve virtuálním světě toasty s fazolemi,  bylo jasné, co si dáme k večeři.

Je to rychlé a nemá to chybu.

Na plech dáte  toasty a na ně směs  s fazolemi. (Orestovala jsem cibuli, přidala trochu chilli a konzervu s fazolemi, nechala jsem mírně prohřát.) Posypat sýrem a nechat dozlatova zapéct.

 

 

 

Rychlým a snadným večeřím zdar.

 

 

 

 

8 Comments

 1. Tak tohle zkoušet nebudu :-), i když na pohled to vypadá mco dobře. Fazolím jsem nějak nepřišla na chuť. Jedíné, kde jse schopna je konzumovat, jsou luštěninové pomazánky.

 2. to já rád, tuze rád. Jsem schopná je užírat z konzervy i samotné, ale nejraději dělám chilli con carne. Mám totálně vybroušený recept 🙂

 3. Anonymous

  Marcelko, díky za tip. Vypadá to báječně a bude i rychle hotovo, takže vyzkouším. Pa D.

 4. Helena

  Děkuji za typ, Marcelko, ráda vyzkouším! I u nás jsou fazole hodně oblíbené!
  Měj příjemný večer, Helena

 5. Marcelka, tak toto určtie vyskúšam. Naša rodina je z časti vegetariánska a z časti “mäsožravá” , takže často vymýšľam čo navariť aby som zasýtila všetkých. Myslím, že tento recept uspokojí obe skupiny. Ozaj…cez víkend som robila pečené zemiačiky podľa tvojho receptu a všetci sa zalizovali až za ušami. Noazaj veľmi chutné.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )