Rošt

Bambusový rošt nebo nástěnka, chcete-li, prošla teď takovou menší jarní úpravou. Zavěsila jsem na ni tentokrát další korálkové kroužky, rámeček s obrázkem, nejdříve tedy původní – monstera, která v něm byla vložená, poté můj výtvor. A ještě větvičky zlatého deště, pravda, nevydržely dlouho, ale alespoň ten kout na chvíli rozjasnily:-).

 

 

 

 

 

 

 

Já jsem před malou chvílí dokončila své první tvoření z betonu. No, abych upřímně řekla, jsem trochu skeptická. Tak uvidíme zítra, zda se něco alespoň trochu povedlo.

Všem pěkné odpoledne.

12 Comments

 1. Helena

  Rošt je moc hezky vyjarněný, těším se na ten beton, jistě se povedl.
  Marcelko, přeji příjemný večer. Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko, a s tim betonem to bude proste prekvapeni. Uz ted vim, ze to nebude tak hladke, jak bych si prala, ale neva, mam co zlepšovat a na cem pracovat:-). Pekny vecer. M.

 2. Martina Puchingerova

  Vím, že jsem už jednou psala, kde jste ji, tu nástěnku, sehnala. Tuším Bella Rose. Vždycky mě uchvátí. A ve Vašem podání je boží.

 3. Eňo ňuňo nástěnka. Já se chystám na drátěnou, ale pořád to nějak nemůžu dotáhnout. Furt je doma někdo nemocný a já se pořádně nedostanu ven,nic :(… Krásný to máš…

  • M.

   Dekuji, Peto, hlavne at jste brzy zdravi, vim, laka to ven, u nas uz se ale atky marodi:-(, M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )