Radost z minulého týdne

Když jsem uviděla na blogu šikovné Market TAMARKI možnost koupě potahu polštářku z její řady FLOW, neváhala jsem. Tedy jen chvíli, protože jsem volila z devíti podobných variant, všech stejně vydařených. Nebylo to snadné, nakonec jsem prostě vybrala jeden typ a už je doma. Podívejte, jak se u nás zabydlel.

 

 

 

 

Mám moc ráda tento druh vzoru – rozpitá tekutina, nebo jak to nazvat. Už jsem to tu zmiňovala. Společně s mramorem teď patří mezi mé favority a vždy mě produkty s nimi zaujmou.

A co třeba vaše oblíbené vzory? Je nějaký, který vás vždy neomylně upoutá?

Hezký den.

20 Comments

 1. Dívala jsem se na ty polštářky a věřím, že to bylo těžké vybrat ten nej, ale tam by ses nespletla. Marki je šikovná. Krásně mu to u vás sluší. Poslední roky jsem polštáři posedlá, pořád bych je měnila, ještěže to není tak moc velká díra do kapsy, když se koupí látka. Teď jsem si jeden vyhlídla v Ikea a oni ho v Ově nemají, ach jo :-)). Mějte se všichni hezky D.

  • M.

   Ja mam tech posedlosti nejak vic:-) – potahy, vazy, svícny…:-) Třeba ještě do Ostravy potah dodají, ne? Drzim pesti. M.

 2. Martina Puchingerová

  Dobré ráno, polštářky jsou moc povedené. Také jsem měla zálusk, jenže těch polštářů už je tolik. Asi si počkám na to povlečení, to je také krásné. Moc mu to u Vás sluší. Krásné pondělí.

 3. Vybrala jsi hezký polštářek. Já na nakupování dekorací moc nejsem – proto se ráda chodím kochat k tobě 🙂
  Hezký den

  • M.

   Stano, dekuji, taky bych potrebovala trochu toho nechteni k nakupovani doplnku:-). Pekny den. M.

 4. Petra Kovarik

  Krásný je 🙂 a na pohovce mu to sluší! taktéž jsem ho u Marki obdivovala, ale zatím jsem se neodhodlala ke koupi 🙁

 5. No ten se u vas vyjima! Ty polstarky jsou krasne, jeden byl hezci nez ten druhy. Urcite byly rychle rozebrane!

 6. Nádhera. Markét má talent od Boha, ostatně jako ty. Já si u ní brousím zuby na více věcí, ale nejdřív musíme dodělat dětem pokojík a přestěhovat je z ložnice, abych měla prostor – jak v ložnici, tak v obýváku, kde jsou teď hračky, knížky a všechno….

 7. Marci, po delší době brouzdám po svých oblíbených blozích a ejhle. Děkuju moc a mám radost, že ji udělal i Tobě. Umíš si představit jaký mám já doma dilema, kterej mám vybrat pro naši pohovku? :)) Děkuju za důvěru, ať dlouho slouží.

Leave a Reply