Radost z maličkostí

Protože nachlazení pozvolna přešlo do neštovic, neměla jsem teď moc možností jít ven. Jenže pro nějaké jídlo jsem zajet musela, manžel byl pryč služebně, nikoho jiného tu v okolí nemáme. Takže jen to nejnutnější co nejrychleji do vozíku, děti v autě, a ke kase. Jak jsem zaplesala, když u kasy byl kbelík s tulipány a růžemi, byla fronta a já si mohla v klidu vybrat. Jak málo mi stačí k radosti:-). A ani mi nevadilo, že to nebyla přesně ta barva, kterou jsem chtěla. Tulipány potěší vždy:-).

DSC_0045

DSC_0038

DSC_0043

Taky jsem si vzpomněla na svíčku, kterou už mám nějakou dobu doma, zatím jsem nezapálila. Tak jsem si ji připravila a už teď se těším, jak se tu rozvoní. Voní totiž naprosto báječně. Je to Voluspa Apricot & Aprilia. Voluspa svíčky jsou dražší, mám už jednu zkušenost, jsou z přírodního vosku a voní intenzivně a báječně. Tahle po meruňkách a lilii.

DSC_0042

DSC_0047

DSC_0109

Mám na tulipány i svíčku přímý výhled ze sedačky, tak se kochám:-).

Ať se také můžete radovat z maličkostí.

Pěkný den.

podpis_V1

11 Comments

 1. Marci, fialové tulipány a bílé pozadí – moc pěkné. Ať se děti brzy uzdraví, moje ještě neštovice neměly, tak mě to teprve někdy čeká. I když já je měla až ve 30 letech, rok před otěhotněním. Měj se krásně, pokud to s nemocnými dětmi jde 🙂 Ivana

 2. Ta svíčka vypadá sama o sobě krásně! A tuhle radost znám, dneska jsem šla z práce okolo květinářství, kde jsem si MUSELA nakonec koupit pár květin a teď mi doma dělají radost. Někdy stačí prostě maličkosti… 🙂

  Lucka http://www.sleepy-cat.com

  • M.

   Ano, takove ty v balicku cca za 50 jsou pomerne brzy pryc i u nas. Nastesti byvaji casto znovu dodavane do prodeje. M.

  • M.

   Terezko, chtela jsem jiz nekolikrat reagovat na tvem blogu – krasne misto, krasne fotky, naramna atmosfera, ale bohuzel, nemam Google ucet:-(. Ma to vice blogerek, nemuzu pak reagovat, coz bych moc rada. Kdyby slo treba povolit i jine ucastniky komentovani? Jinak alepson touto cestou. M.

Leave a Reply