Příjemná událost

Po dvou týdnech strávených doma s dětmi a jejich neštovicemi (respektive synovými) jsem už potřebovala změnu – trochu si odpočinout. Protože jak to tak bývá, má-li neštovice jedno dítě, dostane je téměř jistě i to druhé. Tak tomu bylo i u nás, a to těsně po uzdravení syna. Takže můj výhled na dny příští: další dva týdny doma, ale tentokrát zůstává manžel doma (myšleno v ČR), tak mi snad vyjde nějaké cvičení = odreagování, zároveň už bude doma většinu dne jen Barunka, Honzík ve školce, to bude změna podstatná:-). Barunčin průběh je ale o dost intenzivnější.

Již nějakou dobu jsme na tento pátek měli v plánu oslavu kulatin mého manžela a naší kamarádky. Byl to plán veliký!:-) Večeře v restauraci Black Horse v Liberci, posléze wellness v Hotelu Pytloun a tam i přespání –  BEZ DĚTÍ. To byl pro mě právě tento pátek naprostý bonus.

A bylo to opravdu móóóc fajn. Jídlo v restauraci i servis byl výborný, prostředí je příjemné. Wellness jen pro nás šest – sekt a jahody, opravdu mi nic nechybělo. Zprvu jsem sice byla trochu nervózní, že jsme nechali naši dceru u rodičů nemocnou, nakonec jsem se ale od toho dokázala odpoutat a večer si užít(po obdržení info sms od rodičů, že Baru už spí a teplotu se daří regulovat pomocí léků). V hotelu bych pár much našla, ale nic, co bych nemohla snadno hodit za hlavu.

Načerpala jsem energii na další dny a po cestě domů, už jsem se dětí nemohla opět dočkat:-), asi to znáte.

Vkládám pár fotek z večera.

Mějte se fajn.

podpis_V1

 

 

DSC_0426

 

trochu dekorace uvnitř

DSC_0410

 

 

DSC_0365

 

a teď už výběr z menu (doporučuji neprohlížet hladoví:-) )

DSC_0356

 

předkrmy: lososový tartar a kozí sýr

 

DSC_0392

 

DSC_0387

 

hlavní chod: konfitovaná telecí líčka, brasírované jehněčí lýtko, vepřová panenka Wellington

DSC_0407

 

DSC_0399

 

DSC_0398

 

a nechyběl ani dezert:  bread and butter pudding, guineess cake

DSC_0417

 

DSC_0412

 

u vchodu do wellness mě zaujala nádherná komoda

DSC_0429

4 Comments

  1. Krásné fotky Marci, sbíhají se mi sliny. Relax byl určitě třeba. A´t se holčička brzy uzdraví, Ivana.

  2. Anonymous

    Muselo být krásně. Snad si načerpala sil do dalších dnů .-) Měj se krásně A.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )