Pozdravy od nás…

Posílám vám květinový pozdrav od nás, respektive z ložnice. Při procházce jsem si natrhala trávu a zvonky. Neznám přesný název, ale to mi radost z nich nekazí:-).

 

 

 

Poslední dny jsou úžasné. Manžel má dovolenou, jsme všichni spolu. Čas tedy využíváme i k práci. V tomto počasí je to o něco náročnější, ale mě to baví.

Snad budu mít brzy více času vše zdokumentovat. Stále je co fotit a zřejmě i proto jsem zaplnila kapacitu úložiště fotek a zatím nemůžu fotky zpracovávat. Ve foťáku jich je mnoho, ale není je kam přetáhnout. Manžel už na tom pracuje:-).

Doufám, že si užíváte léta, prázdnin, bezva počasí. Každý po svém, jak to vyhovuje vám. My tedy rozhodně:-). Máme za sebou rodinné setkání, veliké rodinné setkání, kde se scházíme jednou za rok, o Varech už tu řeč byla, a taky jsme tu měli na návštěvě bratrance, aby se děti trochu vyřádily. Víc jsme toho za týden prázdnin nestihli:-). Tedy i kupu práce, ale ta je pořád:-).

Mějte se krásně.

24 Comments

 1. Marcel, zasílám pozdravy k vám. Máte to v ložnici moc hezké, útulné. Také stále něco fotím, letos už mám tolik fotek, jako loni skoro za celý rok. Naštěstí mám kam stahovat. :o)
  Přeji krásné dny.

 2. Marcelko,
  po delší době a všech mých starostech jsem v klidu zase zavítala a snad už to bude teď pořád 🙂 u Vás doma je to opravdu nádhera,strašně uklidňující barvy,pohoda.Moc se mi líbí Vaše postel :)Přeji hezkou neděli a jdu tady u Tebe vše okouknout.
  Renča

 3. Marci, je skvělé, že si všichni společně tak hezky užíváte volno, tak to má být 🙂 Já si bohužel můžu užít nějaké další delší volno nejdřív v říjnu, tak se budeme snažit naplno využít alespoň víkendy. Hezkou neděli, K.

  • M.

   Kajo, v rijnu jako když ty dny volna najdes, ono to utece, hlavne at se v praci dari. Myslim, ze vyletíte dost:-). M.

 4. To je dobře, že se máte fajn a užíváte si, tak to má být a jen tak dále 😉 Foto z ložnice se zvonky je krásné. Marci, krásnou neděli D.

 5. Kytička je opravdu hezká a v té černobílé váze jí to sluší.
  My jsme včera byli na velké rodinné oslavě a vrátili se domů až k půlnoci, tak dneska asi budeme částečně lenošit (a částečně musíme taky udělat něco v domácnosti).
  Hezkou neděli

  • M.

   Dekuji, Stano, urcite jste se hezky bavili, ja rodinne seslosti rada, ale je hodne lidi, co to nemusi. Peknou nedeli. M.

 6. Helena

  Marcelko, moc hezky je u vás! Máš smysl pro detail, to se mi moc líbí!
  Moc vám všem přeji, aby ta pohoda trvala co nejdéle!
  Hezký večer, Helena

  • M.

   Helenko, dekuji moc za slova chvaly:-). Manzel v noci razi na sluzebni cestu, tak snad bude alespoň pohoda ve trech:-), diky. M.

 7. Monika

  Milé a útulné. Lúčnym kvietkom to veľmi pristane v orginálnej vázičke. Užívajte leto a spoločné chvíle voľna.

 8. Máte to moc pěkné a útulné. Taky mám letos v plánu zapracovat na ložnici, jen toho místa je tam žalostně málo. Momentálně jsme nevyspaná, takže mizím na kafe, abych nezačala uvažovat o zalehnutí :-). Měj pohodové prázdniny, Kája.

  • M.

   Kajo, snad uz jsi plna energie:-), budu se tesit na promenu vasi loznice, bude to urcite stat za to, dekuji a hezke dny. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )