Podzimní nálada

Zdravím vás v prvním “neirském” příspěvku. Osobně jsem myslela, že to zvládnu dřív, ale nepovedlo se.

Řešíme trable se stavbou zahradního domku, spíš domu,  s rozbitým autem a to nás zaměstnává víc než dost, i psychicky. K tomu jsem nastoupila do nové práce, kde se školíme a školíme a školíme. Hlava mi praská ve švech pod tou tíhou informací. Mohli bychom mít samozřejmě mnohem složitější problémy, ale i když jsou tyto řešitelné, myslím, že nám pár vrásek na čele za poslední týdny přibylo. Ono totiž jedno souvisí s druhým a když nemám auto, nemůžu vozit děti do školy a školky, autobusy se do cíle nedostanu, navíc manžel se chystá na služebku, takže je to pak několik starostí najednou. Jak to zařídit? No snad nám v tomto případě pomůže půjčovna. Takže prosím, ať už je to za námi, vše je jak má a já se můžu věnovat také tomu, co mě baví.

Pár fotek v záloze mám, jen najít čas je dát i sem. Tyhle mají už tak trochu podzimní náladu.

 

 

 

Užijte si poslední prázdninový víkend a ať je pro vás i vaše děti ten další školní rok co nejvíce v pohodě!!!

16 Comments

 1. Máš hezky podzimně naladěno, i když trochu brzo. Ještě snad bude babí léto :-). Ale stav přírody, kde listí žloutne a začíná padat, k tomu svádí.
  Držím place,ať se problémy vyřeší. Ony i ty relativně malé dokážou brát energii

  • M.

   Jo, taky verim, ze bude. A dekuji, vždycky to nejak dopadne, ted se nam toho holt seslo vic. Hezky vikend, Stano. M.

 2. Anonymous

  Už podzimní ladění?! Není to škoda tak brzy???? Ale po tom Irsku to asi chápu 🙂 Měj se krásně Marci, Ivana.

  • M.

   Není to cilene, jen jsem potkala hezky bodlak a svicku zapalila v den, kdy bylo tak trochu prsavo:-). M.

 3. Veronika P.

  Marci, tak moc držím pěstičky, ať se to všechno nakonec dobře poskládá a vše si brzy sedne… Hlavně v té práci ať jsi spokojená a naplňuje Tě (ne jako ta minulá)…
  V.

 4. Keby sme nemali tie zlé dni, tak by sme možno nedokázali celkom oceniť tie dobré. Prajem, aby starosti čo najskôr pominuli . A úspešný štart do nového školského roka.

 5. Helena

  Marcelko, ty si do toho školního roku naskočila víc, než by si asi chtěla… No, málo kdy zůstává jen u jednoho, že!
  Tak ať je brzo dobře! Moc zdravím, Helena

  • M.

   Helenko, to je hezky receno. Bylo mi toho seslano najednou nejak moc:-). Hezky vikend. M.

 6. Marcelko, je to tak, když se něco nedaří, nechci to psát sprostě, tak se nedaří vše najednou. Ale věřím, že se problémy podaří vyřešit a Ty se budeš moct věnovat svým radostem. Všem vám přeji příjemný vstup do nového školního roku a Tobě, ať se Ti v nové práci líbí a je podle Tvých představ. Mně se to loni podařllo, klepu, klepu klepu. :o)
  Pa D.

  • M.

   Dekuji moc, Daso, je to tak. Uvidíme, jak v nove praci, nechci soudit prilis brzy. Mas stesti, pokud práce bavi a je to “ta” práce. Pekny vikend. M.

 7. Marci, to se srovná a vše zvládnete! 🙂 Jinak, já se na ten podzim už těším, věřím, že se všechno po hektickém létě nějak uklidní:-) L.

  • M.

   Diky, Luci, i ja se tesim na lepsi teploty, i když když prázdniny konci, zacina se mi styskat i po tom lete:-). M.

 8. Já mám ještě léto, včera jsme si s kamarádkami daly Aperolspritz :-))), ale jsem ráda, že už nejsou ta vedra. Těším se na babí léto. Ať ty starosti jsou brzy pryč Marci, hezký večer D.

Leave a Reply