Podzimní dekorace

Víkend byl ve znamení procházek, pohybu, ale také návštěv, kultury, stejně jako obyčejného válení u telky v teple domova.

V neděli dopoledne jsme se vydali na kaštany. Věděla jsem o místě, kde by jich mohlo být mnoho a nespletla jsem se. Děti byly spokojené, že se jen sehnuly a sbíraly a sbíraly. Tak už je sušíme u krbu. Šly jsme pěšinou mezi stromy a keři, k tomu svítilo sluníčko, bylo to príma.

Při odpolední procházce s dětmi jsem zase neodolala šípkům a bodláku. Měla jsem v plánu vymýt si lahvičky po Ikea džusu, určitě je znáte, ty s bedýnkou. Jen u mě jste je mohli vidět několikrát. Zároveň jsem se chystala zbavit je etiket, což mi teda chvíli dalo, ale povedlo se, a také jsem bedýnku opatřila ledabylým nátěrem, takovou patinou. Už to víc než potřebovala. Doposud sloužila venku, teď ji budu využívat doma. Při hraní na zahradě jsem utrhla další nezbytné listy a doma nazdobila.

Další podzimní výzdoba levně, snadno a vcelku rychle:-).

 

 

 

Než jsem stačila článek vložit, máme tu polovinu týdne. Pro mě dost hektický a taky s úkolem najít odpověď na jednu ne zrovna lehkou otázku, možná spíš rozhodnutí. Jsem zvědavá, zda čas ukáže, jestli jsem se rozhodla dobře nebo naopak.

Klidný večer a prima dny.

14 Comments

 1. Nepřestávám obdivovat tvou kreativitu a nápady v dekoracích.
  Pokud jde o vkládání článků, tak taky nestíhám – na dopracování čekají ještě min. dva články o dovolené, jeden swapový a obvyklý článek o tom, co jsem v uplynulém měsíci ochutnala… Takže tvůj skluz od víkendu do středy není nejhorší 😉
  Hezký večer a ať se rozhodnutí, které se chystáš udělat, ukáže jako dobré

  • M.

   Dekuji, Stano. Mozna bychom si mely te naší vytizenosti spis vazit, znamena to, ze “zijeme” a něco se deje. Dokd to nejsou katastrofy, tak je to vlastne fajn:-). M.

 2. Určitě ses rozhodla dobře, jiná rozhodnutí neexistují, ať už čas ukáže cokoli. Už jenom proto, že kdyby jsi to neudělala tak to nezjistíš … Dekorace jsou moc hezké a o víkendu jste toho stihli hodně. Krásné dny Marci, D.

 3. Anonymous

  Moc hezké, Marcelko! Podzim je v tomto ohledu velmi vstřícný, stačí zajít na procházku.
  Přeji pohodový víkend, Helena

 4. Helena

  Moc hezké, Marcelko! Podzim je v tomto ohledu velmi vstřícný, stačí zajít na procházku!
  Měj pohodový víkend, Helena

 5. Veronika P.

  Krásná kombinace přírodnin! <3 Držím pěsti, ať se daří v tom, pro co ses rozhodla…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )