Podvečerní atmosféra

Děti a učitelé mají před sebou prodloužený víkend, tohle je ten nej čas, kdy to máme celé před sebou. Těším se, že si odpočnu a prožiju víkend v pohodě, oproti tomu minulému. Vím, že jsem kamarádce psala, že si přeju, ať už je příští víkend a je to tu!:-)

Nemáme žádné plány a uvidíme, co nám nadcházející dny přinesou.

Barča je právě na cestě od babičky, budeme po necelém týdnu kompletní.

Užijte si bezva dny a já posílám trochu té podvečerní atmosféry.

 

 

 

 

 

 

 

 

10 Comments

 1. Užij si prodloužený víkend (trochu závidím,v dobrém samozřejmě – já musím do práce už v pondělí ;-)).
  Podvečerní atmosféra je dokonalá. Já mísu ořechů coby dekoraci jsem právě teď zlikvidovala – odvezla jsem je na chalupu a všechny vyloupala 😀 (líp se tu likviduje ten binec a skořápkami jsme si přitopili :-D).

 2. Užij si prodloužený víkend, pro nás ostatní to vyšlo letos dost hloupě, svátek je v neděli…:-). Takže už v pondělí do práce…Mě zaujal ten vosk na svícnu, chybí mi pálení svíček, kdy vosk stékal po sklenici nebo lahvi a vytvářel krásné tvary. Dnes se pálí většinou čajové svíčky.

  • Omlouvám se za zmatek Marci, nevšimla jsem si, že zde musím při komentáři změnit jméno:-).
   Takže Jindra:-).

  • M.

   Vim, za rok to snad bude lepsi. Jinak ten vosk tam mam uz dlouho a zamerne jsem ho neočistila uplne:-). Jen ted nemam vhodne svicky, proto čajovky. Peknou svatecni nedeli. M.

 3. Helena

  Marci, užij si neděli! U nás prší, na tohle počasí si na fotkách vykouzlila tu pravou pohodovou atmosféru…
  Pa, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )