Pečení, růže, dýně…

…to najdete na dnešních fotkách, respektive víkendových.

O víkendu jsme jeden den slavili u mé sestry, druhý jsme byli doma. Na to, že jsem měla pocit, že se o mě pokouší nějaká nemoc, jsem toho zvládla docela dost. Napekla jsem opět pečivo, tentokrát ale ve tvaru housek. Je skutečně moc dobré.

 

 

 

 

Domů jsem si ze zahrady donesla asi poslední růže. Už se těším, až si zajedu pro eukalyptus do mého oblíbeného krámku. Nebyla jsem tam měsíce a ani už nejezdím do práce kolem něj. Ale až nebude na zahradě co utrhnout, vydám se tam.

 

 

 

 

 

Zpracovala jsem poslední dýni z naší úrody, pravda, moc jich nebylo. Dýňovou polévku si doma nedovedu představit bez opražených dýňových semínek. A taky s dýňovým olejem.

 

 


 

A ještě mnoho dalšího,  ale cvičení jsem odvolala. Včera jsem to dohnala. Snad to byla jen nějaká nedělní únava a jede se dál.

Hezký den.

14 Comments

  • M.

   Dekuji, Marti, svicen je darek od kamarádky. Pristi rok zkusim dyne zase. Tech kvetu!!! Ale tech ploud:-(… M.

 1. Helena

  Marci, doufám, že si nemoc zahnala! Pečeš už od pohledu neskutečné dobroty, hned bych si kousek dala!
  Moc zdravím a přeji hezký večer, Helena

 2. Domácí pečivo jsem už dlouho nedělala 😉 možná jsi mě inspirovala, housky vypadají báječně. I kytička růží. Dýňovou polévku jsme měli letos už několikrát a ještě se na ni chystám. Bude ale jenom s olejem, semínka nezvládám 😮 Krásné dny Marci, D.

 3. Marcelka, krásne fotky. Tekvicovú polievku robím tiež a bez tekvicových jadierok a tekvicového oleja by to nebolo ono. Manžel tekvicový olej zbožuje, dáva si ho všade. Pekný deň. Andrea

  • M.

   Presne tak, Andrejko, nebylo by to ono. Ja bych olej z dyni mohla i samotny:-). Pekny den a dekuji za zastaveni. M.

 4. Marcelko, to je nádherná podívaná. Na vše. Na houstičky, na růže a vlastně na všechny Tvé fotečky.
  Přeji prima dny. D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )