Pár dní bez chlapů

Honzík je tento týden na příměstském táboře, tatínek odjel na pár dní služebně pryč, přes den si tedy užíváme holčičí jízdu.

V televizi nám jdou jedině “holčičí” věci jako Barbieny a tak, pořídily jsme Barunce první lak na nehty, takový dětský, slupovací, neměl by být tak škodlivý, tak snad, vaříme si dobrá jídla, třeba gnocci zapečené se špenátem, špenát naše slečna miluje, a tak vůbec lenošíme. Nechybí nicnedělání, mlsání, dobré pití, pohoda.

Všimněte si té šťávy. Je ze sirupu z arónie a my si ho dovezli z víkendové návštěvy, kde jsme měly na výběr ze tří druhů. Levandulový jsem neochutnala, já se věnovala hlavně mátovému a mám v plánu si ho udělat, jen co mi doroste máta, kterou jsem teď ostříhala na sušení. Šťávy chutnaly i dětem. Arónie skutečně výborná.

Arónie

 

 

 

 

Na fotce i hra, kterou zřejmě znáte v tom originálním větším provedením. My máme mini ze sady pudingů.

 

Prázdniny jsou prostě fajn, tak užívejte.

8 Comments

  1. Holčičí dny v pohodičce na zahradě jsou prima – užijte si je. Já už jsem zas v pracovním procesu (po týdnu skoro vařená) a další dovolená v nedohlednu. Doufám, že se aspoň trochu ochladím o víkendu na chalupě.
    Měj se

  2. Myslím, že občas je celkom skvelá taká babská jazda :-). Tento rok mi prvýkrát zarodila arónia a ja neviem čo s ňou. Možno tiež sirup, keď je taký chutný. Prajem krásne letné dni plné pohody a slniečka.

  3. Nádherne si to užívate 🙂 My teraz tiež občas piknikujeme, kým sú u nás škôlkárske prázdniny. Čo najviac krásnych pokojných dní prajem 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )