Oslava narozenin

Tak už je za námi, přestože Honzík má narozky až za týden, oslava byla už teď, protože se blíží náš odjezd na dovolenou.

Zahrada byla plná dětí, myslím že i zábavy, tak jak to má být. My si popovídali s kamarády a dokonce i to počasí se umoudřilo a poslalo nám mraky, jemný větřík, tak jsme se nepotili na hektolitry.

Dětem jsme připravili stolní fotbálek, stan ze staré záclony, posezení s občerstvením na pódiu. Záměrně trochu dál od terasy, kde jsme seděli my dospělí, abychom si také trochu popovídali:-). Je fajn, že jak rostou, potřebují nás k zábavě méně a méně a jako banda se zabaví. I tak jsem pro ně měla pár aktivit a věřím, že si to všichni užili.

Dort byl jednoduchý, domácí, klasický piškot a krém ze šlehačky a mascarpone, s domácí jahodou marmeládou a s malinami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stan ve dne

 

 

a v noci: /foto kamarádka/

 

 

Barunce jsem koupila balónky plněné konfetami. Praskly dřív, než jsme je zavěsily. Máme je doposud po celé zahradě – ty konfety.

Na fotkách se objevuje i číslice 5. Tolik je Barunce. Žádnou velikou oslavu v červnu neměla, protože jsme jeli do Legolandu, tak jsem se ji k této snažila přifařit, ale ani neměla zájem:-). Příští rok musí mít “svou”.

 

Tak zase za rok.

 

/foto kamarádka/

Teď už se s vámi loučím a ozvu se zřejmě až po dovolené. Jedeme se ochladit  do Severního Irska, kde je momentálně déšť a 16 stupňů:-). Reportáž po návratu určitě bude. Mezitím se pokusím být aktivní na IG, uvidíme.

Děkuji všem za komentáře, moc nestíhám a ani nemám energii odpovídat. Ta vedra mi dávají zabrat, navíc se toho kolem děje moc  a moc.

Pěkné dny.

 

 

10 Comments

 1. Pěkný dort – takové mám najeraději, raději než potahované marcipánem. Určitě chutnal.A oslavu si nepochybně oslavenec i kamarádi užili.
  Teď si užjte dovolenou. Ochlazení skoro závidím (a Severní Irsko bych jako dovolenkovou destinaci určitě brala taky)

 2. Veronika P.

  Z fotek je vidět, že oslava byla vážně prima, gratulace Honzíkovi a dort bych si dala hned, vypadá skvěle a na léto se hodí. Pobavily mě nohy na fotkách ;-)… A dovolenou si moc užijte, parádní výběr, těším se na reporty na ig i tady…
  V.

 3. Marcel, oslava se vám moc povedla. Výzdobu máš nádhernou a je vidět, že děti si akci pořádně užily. Stan ze záclony je parádní věc, to by se líbilo i mně.
  Přeji vám krasnou dovolenou, užijte si a ať nezmrznete. .o)
  Pa D.

 4. Helena

  Perfektně připravená oslava! paráda, Marcelko!
  Honzíkovi přeji všechno nej a vám všem nádhernou dovolenou!
  Těším se na reportáž, dcera tam byla v květnu a byla nadšená!
  Pa, Helena

 5. Krásná oslava a dort vypadá dost jedle, musel být úžasný! I v našem Irsku je tak šestnáct-sedmnáct st. občas sprchne, ale myslím si, že se Vám v severním Irsku bude líbit! Užijte si to! A mávám z dálky do dálky M.

  • M.

   Marcel, diky, uz jsme zase doma, Irsko je uzasne, brzy snad bude cas o tom napsat vice. Mavam zase z Cech. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )