Opět po roce Playmobil

…téměř do roka a do dne. Vloni jsme jeli do Playmobil Parku poprvé – tady více, ale den před odjezdem dostal syn angínu a nemohl jet, tak jsme mu slíbili, že pojedeme znovu za rok…s ním…a slib jsme dodrželi.

Centrum pro děti, ohromný areál plný zábavy, atrakcí, podnětů, a také lidí, ale s tím se musí počítat. Není problém tam strávit celý den.

Typické Playmobil postavičky /ta v modrém je naše:-)/:

Znovu nám vyšlo počasí a bylo to prostě fajn. Moc se tam toho nezměnilo, staví se další vodní areál a u vstupu kontrolují batohy, to vloni nebylo. Jinak tu najdete ohromné vyžití pro všechny věkové kategorie.

Také jsme zopakovali návštěvu restaurace Vapiano, ale tentokrát jsem vzala foťák a nafotila pár obrázků oproti loňskému roku. Nádherný je interiér i exteriér. Moc se mi líbí dekorace na stolech s lampičkami, olivovníky uvnitř i venku, čerstvé bylinky k dispozici na stolcích na každém rohu, a nejvíce možná zelená stěna plná květin.

To je pro dnešek vše.

Pěkné dny.

 

16 Comments

 1. Tak z restaurace jsem úplně paf. Naživo to musel být zážitek.
  Jste super, že jste mu sen splnili. Vím jak je to v tom každodenním shonu někdy těžké, ale sliby, hlavně pro děti, by se měly dodržovat.
  Krásný výlet, Marci.
  Jak dopadla inspekce?

  • M.

   Ano, Marti, mas pravdu, ale tohle jsme proste museli:-). Inspekce probehla, výsledky nemame, byli tam ještě včera, takze musíme vydrzet, ale dekuji za optani. M.

 2. Playmobil se u nás doma teď poprvé objevil (ne, že bych o něm nevěděla :-)) a to místo by jsme se všichni užili, ale nevidím to na návštěvu, tak aspoň takhle virtuálně 🙂 Restaurace je hodně zajímavá, už jenom ty stoly a doplňky na nich. Krásné zážitky. Mějte prima den D.

 3. Martina Puchingerová

  Dobrý den Marcelko, zdravím. Vím, že loni jste tam byli a je dobře, že jste slib dodrželi. Ještě jsme tam nikdy nebyli, musíme se tam také vypravit. My máme blíže Bayern Park a Churpfalz Park v Německu a tam je to také moc pěkné, koukněte. Třeba je to další tip na výlet. Mějte se fajn.

 4. Ta zelená stěna nemá chybu! Kousek bych jí brala do obýváku 🙂
  O tomhle zábavném parku vím od naší rodiny z Německa, taky tam s dětmi byli a byli nadšení. K.

 5. Marcel, to musel být úžasný zážitek, jak pro děti, tak pro dospělé. Restaurace mne ohromila, květinovou stěnu jsem nikdy neviděla, je nádherná a vše vypadá dokonale. Teda nevypadá, vše JE dokonalé. Věřím, že jste si tento výlet užili.
  Přeji krásnou neděli.

 6. Zdravim :),tam jsme jeste nebyli,ale kdyz tech parku je tolik,co stoji za navstevu.Nase deti miluji Logelend,ale letos uz jsme razne odmitli,chce to zmenu :))).Restaurace a koutky pro mimina a kojici matky maji zmakle,to u nas jeste tolik nefunguje.Mej prima dny, Kaja.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )