Okrasný česnek

Zdravím opět po pár dnech. Ráda bych nejdříve poděkovala za všechny komentáře, na které zatím nestíhám odpovědět, ale v plánu to určitě mám:-).

Včera jsme se vrátili z naší tradiční cesty do Varů na festival, teď už zase doma. Čeká nás práce na terase, která stále není hotová, a díky všem našim aktivitám asi hned tak nebude, ale nevadí. Už raději neplánuju.

Máme za sebou i oslavu Barunčiných 6. narozenin s kamarády, které chtěla ona na té slávě mít. Vše mám na fotkách a možná sem i vložím. Jen ten den má stále 24 hodin:-).

Dnes fotky mého oblíbeného česneku. Přijde mi úžasný už na zahradě, ale nám interiér zdobí i dlouho poté. Teď už bledne, což na fotkách vidět není, ale zůstává.

Po hodně dlouhé době jsem zavěsila ceropegii v papírovém obalu od Tamarki. Obal vznikl před rokem na Bloggerfestu. Vše má svůj čas:-).

Užívejte léta. Co se počasí týče nezačalo špatně, i když pro mě jsou ty dnešní teploty mnohem příjemnější než ty z minulého víkendu.

Hezký večer.

12 Comments

 1. Marcelko,okrasný česnek jsem na tvých fotkách už několikrát obdivovala – je opravdu dekorativní. Pokud jde o počasí, tak teploty lehce přes 20°jsou mi mnohem milejší než ty, které přelézají třicítku (a to na chalupě se to dalo vydržet, v práci to snážím vyloženě mizerně)
  Užijte si hezké léto

  • M.

   Dekuji, Stano. Verim, ze v praci bez klimatizace to musí byt desne jen tak byt, natoz pracovat. M.

 2. Helena

  Marcelko, okrasné česnek y se mi moc líbí, vždycky, když vidím takové fotky jako jsou ty tvé nechápu, proč ho na zahradě nemám…
  Těším se, že všechno doženeš a budeš nás informovat :o)
  Přeji hezké dny, Helena

  • M.

   Nikdy není pozde, Helenko:-), ale i ja si kolikrat rikam: tohle poridim, tohle upeču, tohle zaridim… a pak nic:-). Mej se. M.

 3. Marcel, okrasný česnek je opravdu dekorativní a u vás se krásně vyjímá. Super fotky, moc příjemná atmosféra.
  Přeji krásné prázdniny. D.

 4. Ivana

  Marcelko, okrasný česnek mám moc ráda. Bohužel se mi vytratil ze zahrady. Možná při plevání jsem omylem vzala kořeny plevele i s cibulkou. Ale máš pravdo v tom, že nejdříve zdobí v zahradě, pak ve váze doma. Měj krásné léto 🙂 Ivana

  • M.

   Ivanko, nekde jsem cetla, ze muze zmizte, i ja uz nemam všechny, co puvodne:-(. Krasne dny. M.

 5. Marci, ten česnek je super, moc se mi líbí. Celkově máš interiér příjemně letně laděný 🙂 Hezký den, H.

 6. Česnek krásný, u nás letos jen jeden a kroupy ho pomuchlaly. Ceropegie zavěšená na stěně se mi líbí moc.
  Přeji hezké léto. Jana

Leave a Reply