Nová větvička ve váze

O víkendu jsem si u cesty utrhla větvičku s nádhernými květy. PlantNet aplikace mi řekla, že se jedná o euonymus – nějaký druh brslenu. Mám jich na zahradě několik, ale tento ne a myslím, že minimálně květy za pozornost stojí – tvarem i barvou.

Dnes jsem začala svoji pouť distanční výukou. Výhodou je fakt, že nemusím trávit spoustu hodin v roušce, řítit se ráno přecpanou dálnicí a trochu větší volnost v organizaci časového harmonogramu, nevýhodou bezesporu práce na pc a bolavé trapézy, protože prostě nejsem zvyklá trávit u něj hodiny. V týdnu už snad budu i více aktivně v kontaktu se studenty a bude to jiné, dnes to bylo právě o plánování, organizování apod.

Poklidný zbytek týdne vám přeju.

10 Comments

 1. Marcelko, ta větvička je skutečně kouzelná!
  Adam jeden týden učit začal, druhý skončil… Přitom má na ZUŠ jen individuální výuku, tak tomu moc nerozumíme…
  Drž se, už z jara víme, že jednoduché to není. Zítra jsme měli být v Bratislavě…
  Moc zdravím, Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko.
   Jinak ano, doba je slozita, clovek nevi, co bude zitra nebo za par dni. No hlavne to zdravi. M.

 2. Marcelko, moc pěkná, dekorativní větvička. A ať distanční výuka jde bez problémů a pokud možno netrvá dlouho

 3. Marcelko, díky vám už vím co roste sousedům u plotu:-) jinak držím palce s distanční vyukou. Naše dvojčata šli do školy naštěstí o rok později, tak jsem dnes ráda, že jsou na prvním stupni, když hrozí distanční vyukou i na druhém stupni….stačilo mi jaro. Přeju pokud možno krásný podzim. Hanka.

  • M.

   Hani, dekuji, mejte se dobre i vy. Prvni stupen zatim chteji ponechat, coz vyhovuje i mne, protoze mam vice prostoru na distancni vyuku a jde to. Zatim:-). M.

 4. Eva

  Tak tedy brslen! Vloni jsem ho objevila kousek od naší zahrady a rozvité kvítky připomínající kytičky zůstaly i po usušení krásné. Přeji krásný podzim a hodně sil! Eva

 5. Krásná větvička, to že je to brslen jsem nevěděla. Marcel, máš opět vše krásně nachystané a skvěle nafocené.
  Přeji hezký večer. D.

Leave a Reply