Nic moc týden

Tento týden byl opět ve znamení nemoci. Děti 40ky, trochu kašel, poté to sedlo i na mě,  no a když nejste fit, navíc děti trpí, není moc chuti do ničeho. I já jsem byla spíš pasivní, moc jsem nefotila, tak nějak přežívala. Po měsíci s neštovicemi jsem se těšila na procházku venku, místo toho se střídal Paralen s Nurofenem a my byli zase další týden doma.

Honzík je dobrý pacient – brát léky mu nedělá problém, naopak mu chutnají. Zato Barunka je nemá vůbec ráda a každá aplikace je boj:-(. Bylo mi jí líto, ale těch vysokých teplot se prostě bojím a muselo to být.

Snad už jsme z nejhoršího venku a dočkáme se brzy čerstvého vzduchu.

Ještě před onemocněním jsem stihla nakoupit a nafotit pár kytiček, za okny sice bílo, uvnitř ale plno květů…

mech3

 

mech2

 

mech

Hyacinty stihly vykvést…

mech7

 

mech5

 

mech6

Slavili jsme manželovy narozeniny s rodinou, o foto mini dortíku vás neošidím, stojí za to. Dostal ho jako dárek.

dortZ2

 

dortZ

 

Mamka mi dovezla kočičky, takže tu mám o další jarní symbol více.

kocicky2

 

kocicky

Přehoupli jsme se do března, myslím, že ty nejhorší měsíce, alespoň pro mě, jsou pryč, uteče to a přijde opravdové jaro – období barev, zeleně, nového života. Moooc se na to těším a doufám, že ho přečkáme bez bacilů.

Na zdi s tím související změna v kalendáři…

brezen2

brezen

 

A v boji se zimnicí stál při mě “kamarád” krb:-) – nezklame a neomrzí…

teplo

Buďte zdraví a mějte se fajn.

podpis_V1

 

12 Comments

 1. Tak doufám, že budete všichni co nejdříve zdraví! A také tajně doufám, že to počasí se už uklidní, aby bylo lépe všem…Co tak poslouchám, nemocných je teď hrozně moc lidí.
  Kytičky krásné – jako malá louka doma 🙂 A krb závidím, já se můžu maximálně přitisknout k topení 😀

 2. Jaro doma máš nádherné. Myslela jsem, že už máte nemoci pryč, to je mi líto. Nás teď dostává rýma a kašel 🙁 naštěstí bez teplot …

 3. Milá Marcelko, opět jsem nakoukla a musím Ti pochválit krásné fotografie s jarním nádechem. Virózy teď budou asi hodně zlobit. Je to takové malé upozornění organismu, že nám chybí energie. Dáváme více než bychom měli. Když měl syn velké trápení s imunitou, zakoupila jsem Kolostrum. Od té doby máme po problému. Přeji Vám všem brzké uzdravení a zotavení v takové míře, abyste si mohli plně vychutnávat krásné jarní období.

  • M.

   Ilonko, moc dekuji za podporu a mily komentar. Deti asi byly oslabene temi nestovicemi, my bereme vit. D a myslim, ze je take na imunitu vyborny, s Kol. zkusenost zatim nemam, slysela jsem o nem. Myslim, ze vsichni potrebujeme hlavne slunicko a cerstvy vzduch. Snad se brzy dockame. Pekny den. M.

 4. Krásné fotky jarních ozdob,Dětem přeji brzké uzdravení, snad už ty virozy přejdou a bude slunečné jaro. Hezký den Ivana

Leave a Reply