Nedělní výlet – Sloup

Dlouho jsme nejeli na pořádný výlet. Volné dny trávíme buď na fotbalu nebo prací kolem zahradního domku. Moc jsem se těšila.

Vyjeli jsme do Sloupu, abychom navštívili skalní hrad a udělali si malou procházku v okolí – do lesa mezi skály. Počasí je teď dokonalé, na výlety jako dělané. Prolézání podobných objektů nás baví. K tomu zbarvující se listí jako dokonalá kulisa, plánovaný oběd v restauraci před námi, co víc si v neděli přát:-).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po cestě jsme minuli Cikánskou jeskyni, je opravdu veliká, Lesní divadlo a taky nádhernou podzimní přírodu.

 

 

 

 

 

 

 

 

A taky jeden dům s obřím pozemkem, dokonale upravenou zahradou a tímto uměleckým nebo “uměleckým” dílem. To modré je ze skla, žádné zohýbané plastové láhve, jak by se mohlo zdát na první pohled:-).

Na oběd jsme zajeli do Jestřebí, bylo to po cestě. Už jsme tam jednou byli (kuk) a stejně jako tehdy i teď jsme byli moc spokojeni – s jídlem, obsluhou i prostředím, jen jsme na jídlo déle čekali, protože manžel si objednal specialitu, která potřebuje více času, jak informuje jídelní lístek. Děti tím pádem trochu protestovaly.

No a dnes měl být můj oddechový den. A co myslíte? Ano, nevyšlo to. Masérka marodí, tak někdy jindy. Kosmetiku jsem si ale užila:-). A taky jsem si včera byla dohodnout termín na resekci:-(. Vypadá to, že podzim budu trávit u zubaře častěji.  Nic naplat, jsou i horší věci.

Pěkný den.

20 Comments

 1. Marcel, tak to je dokonalá podívaná. Nádherné místo které neznám, skvostné fotky které mne dostaly a v restauraci to vypadá moc příjemně. No, jen ta masáž se nepovedla. Ale ona vyjde, neboj.
  Přeji krásný večer. D.

 2. Helena

  Marcelko, váš výlet se mi moc líbil už na IG, krásné fotky!
  Přeji pěkný večer, Helena

 3. Marci, to je moc krásné místo. Počasí na výlety je opravdu parádní. Hezké dny. Masáž vyjde jindy, určitě 🙂 D.

 4. Ve Sloupu jsme byli. Taky na podzim a taky nám vyšlo počasí. Je to moc pěkný výlet. My ještě byli i na rozhledně nad Sloupem (ale zas jsme nestihli oběd ;-)).
  Držím palce, ať zuby moc nezlobí

 5. Jana

  Do Sloupu nás před několika lety nasměroval školní výlet našich dětí. Je tam pěkně. A o zubech bychom si mohly povyprávět. Zrovna mám zánět pod zubem po obyčejné rýmě. Tak ať převažují ty příjemnější zážitky :). Jana

 6. Jiřina z N.

  Pěkně jste to pojednali, a příště si přidejte muzeum skla v Novém Boru, je to od Sloupu kousíček…pa Jiřina z N.
  moje vnučky jezdí do Sloupu na Minifarmu ( na koně ) 2x ročně.

  • M.

   Jirinko, dekuji ze pekny tip. Je tam toho k videni ještě hodne, takze urcite nekdy vylet zopakujeme a objevime nove, třeba i muzeum v Boru:-). M.

 7. Krásné fotky, skvostné místo, o kterém jsem neslyšela. Díky za výlet.
  Držím palce na zubaře a vůbec všechny dny, ať jsou co nejvíc fajn a bez bolestí,
  Měj se moc a moc hezky

  • M.

   Hani, moc dekuji, zubare dam, i když to bude neprijemne,a le jsou skutecne horsi věci. Posilam pozdravy. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )