Návštěva z favi.cz

Kdo sleduje mé Instastories na Instagramu, tak jistě zaznamenal víkendový příběh, kde jsem avizovala návštěvu z favi.cz. Pro mě to byla ohromná výzva, zároveň i vnitřní boj, zda do toho jít. Jedna věc je nafotit detail a vše ostatní, nehezké, neuklizené, odsunout stranou z hledáčku, druhá věc je připravit celý dům na záběr kamery. Zároveň jsem typ člověka, co obecně nerad prezentuje sám sebe – fotky, videa apod.  Nefotím selfie a jak se ukázalo, tak ani Jana a Vašek z FAVI, takže udělat si společnou fotku nám dalo docela zabrat:-), ale nakonec na IG byla. Jana s Vaškem jsou opravdu moc šikovní, milí a trpěliví lidé, ale i tak vím, že s mým výkonem ve videu spokojená nebudu –  s tím, co říkám, jak to říkám, jak vypadám, to už jiné nebude. Co mě ale lákalo nejvíc a proč jsem do toho vlastně šla , byla touha mít profi dokumentaci našeho bydlení, dokonce video, zaznamenané očima někoho úplně jiného.

A ještě jeden bonus to mělo. Hodně věcí v našem domě se pohnulo, takových těch nedodělávek:-), kabely zmizely nebo třeba i ony dveře do stodoly už jsou na místě.

Na video čekám, zatím jsem ho neviděla. Jsem zvědavá a zároveň plná obav. Držte mi pěsti:-).

Sympatická Jana a Vašek:

při práci, i když to tak možná nevypadá:-)

a po práci

A pár fotek od nás – jen tak:-):

 

 

 

 

 

 

 

Pěkný den.

12 Comments

  • M.

   Uvidíme, Marti, zatím mam opacne pocity:-), ze me, ne z tymu z favi:-). Schody mam jendoznacne uzasne!:-)

 1. Veronika P.

  To je skvělý! A obdivuju! A zvědavá jsem samozřejmě a těším se ;-)…
  V.

 2. Helena

  Myslím, že se sluší pogratulovat!
  Už fotky jsou nádherné, Marcelko!
  Přeji hezký večer, Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko, to je prave ono, to video je uplne neco jiného nez fotky, takze uvidíme:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )