Mýdla…

ale ne má.

To na mě onehdá zatroubila Pošta, kterou jsem ale vůbec nečekala. Znáte to napětí, když rozbalujete něco, co naprosto nečekáte, a tu následnou radost z obsahu, který skutečně potěší. Ano, mýdla od Ivanky z blogu Za městem u lesa. Ivanka je totiž šikovná a tvoří kdeco – třeba i mýdla.

Kam se na ně hrabu – dokonalé tvary, barvy, vůně. Přišly hezky zabalené ve slámě – možná v seně, protože tu vůni mi to připomínalo:-).

Takže Ivance i touto cestou moc děkuji.  Radost jsem měla převelikou. Překvapení vyšlo dokonale.

mydla_ivanka-1

 

mydla_ivanka-3

 

mydla_ivanka-4

Jsem ráda, že si lidé i v dnešní době dělají nezištně radost:-).

Pěkný večer.

podpis_V1

10 Comments

 1. To je tak milé! Na jaře jsem dostala balíček … nic jsem nečekala .. a po rozbalení jsem to normálně obrečela, protože obsah a vzkaz pro mě moc znamenal… Moc ti přeju takový nečekaný dárek! D.

 2. Já na oplátku od Marcelky dostala poštou mýdla také. Já jsem ten den balíček čekala, ale od někoho jiného. Když zazvonil pošťák a dal mi balíček, překvapení to nebylo. Překvapení bylo až při rozbalování – to asi nebude to, co čekám :-).
  Vybalila jsem mýdla, která ta moje mýdla v jedné věci hodně převyšují, a to je vůně. Tvoje mýdla Marci voní krásně – ne tak přehnaně jako mýdla z obchodu, voní přirozeně, ale voní. Já sama vím, že přebít tu přirozenou vůni tuků v mýdle není jednoduché, ty si v tom fakt dobře vedeš.
  Moje mýdla jsi nádherně nafotila. Já se k nafocení těch tvých ještě nedostala, ale v plánu to je. škoda, že tu vůni přes blog nezprostředkuju 🙂 Měj se krásně Ivana

  • M.

   Ivanko, moc dekuji, jsem rada, ze potesila. Ano, s vuni techto mydel je to slozitejsi, ale i tva voni!!! Diky a hezky den. M.

 3. No to je nádhera! Taková mýdla já snad nikdy mít nebudu…A vůně mi vždycky nějak po čase vyprchá, tak nevím, kde dělám chybu. Když zrají tak voní krásně.
  A tu radost z překvapení z balíčku chápu, taky bych ji měla:-)

  • M.

   Taky tu vuni resim, neni uplne vzdy podle mych predstav a meni se. Snad to vychytame:-). Ty tvary ma Ivanka fakt dokonale. M.

Leave a Reply