Mráz

Chtěla jsem si tu letošní zimu zaznamenat a nafotit, ale doposud se mi to moc nedařilo, když nepočítám hory.

V úterý jsme v tom slunečném počasí museli s dětmi ven a i když to bylo až odpoledne, našla jsem zmrzlé a omrzlé traviny a bodláky.

Máme kousek od nás kopec (rozuměj navezenou kupu hlíny), které říkáme hora Říp pro její podobu s tím Řípem originálním. Dříve jsme tam chodili podstatně častěji. Teď už to sice není takové lákadlo, ale když napadne sníh, k vyblbnutí na lopatách úplně postačí.

Značka: sníh jíst povoleno.

Hlásí teploty dost nad nulou, jsem ráda, že jsem to vyfotit stihla.

Hezký den.

14 Comments

  • M.

   Diky, Dani, a at ti to vyjde, i když ja uz bych radeji menila za teploty nad nulou:-). M.

 1. Helena

  Parádní tématické fotky :o) Ráda věřím, že si to děti užívají! Dnes jsme stihli malou procházku lesem, spokojení jsme my i pes :o) Ten se mimochodem taky krmí sněhem ostošest :o)
  Marcelko, měj hezký večer, Helena

 2. Pěkné zimní fotky. Já v podstatě celou dobu, co je teď nasněženo, bojuju s nějakou virózou, takže jsem ven vlastně vůbec nechodila (cestu do práce a z práce nepočítám) a docela mne to mrzí.
  Měj se pěkně

 3. Martina

  Marcelko, dlouho jsem tu nebyla. Nejak stíhám vše, ale když jdu na mobil, tak na IG a to je konečná. Přečetla jsem všechny články, které jsem nestíhala. Krása, spolupráce s Bella Rose tleskám, krásný výběr. Děti Vám rostou jak z vody a Vy jste tedy kóča-to musím uznat. Mějte se moc prima a děkuji za krásné čtení.

  • M.

   Marti, dekuji az se tu cervenam:-). Vim, je toho hodne kolem, zrout casu, take nestiham vse, jak bych chtěla. Mejte se. M.

Leave a Reply