Modrá…

to je ta barva, která letos bude vládnout našemu letnímu interiéru. Modrou mám ráda hlavně na oblečení, doma ji snesu jen na doplňcích, na stěnách nikoliv.

Přišla jsem na nový způsob vkládání fotek, hurá, tak se pojďte podívat, jak modré to u nás teď právě je:-).

 

 


 

Dostala jsem opravdu velkorysý dar k narozeninám – poukaz na nákup v obchodě Nordic Day/Bella Rose. Delší dobu mě lákaly svíčky WoodWick, a tak jsem využila příležitosti. Slibují zvuk praskání dřeva při hoření. No, ke krbu to má tedy hodně daleko. Zvuk to vydává, jsem z něj ale spíš rozpačitá. Pokud vás tedy svíčka láká právě z tohoto důvodu, nedoporučuji. Klady jsou určitě v přírodním knotu, sójovém vosku a vůni, tu ucítíte hned záhy. Design je příjemný a promyšlený. Dřevěné víčko slouží jako podložka. Po vyhoření nádoby následně využijete jako vázy, dózy apod.

 

Jako další jsem si vybrala vázu. Na fotce je do modra, v reálu víc šedá.

 


Jak už jsem psala, dar to byl velkorysý, takže to ještě není vše. Tak zase někdy navi:-).

 

 

 

16 Comments

 1. Helena

  Marcelko, jsme nadšená! Krása! I u nás doma, ale i na terase i v pergole několik let v létě vládne modrá.
  Přeji hezký večer, Helena

  • M.

   Helenko, dekuji, ona je to takova barva more – vody, pocitove ochlazuje, coz se v lete, ale i ted, hodi:-). Hezky vecer. M.

 2. Marci, mě se moc líbí ten obrázek s lístky do modra 😉 a praskání dřeva musí být zajímavé. Už jsem o tom slyšela, ale zatím se držím yankee svíček. Hezké jarní dny D.

  • M.

   Dani, chapu, tyto pry lepe hori. Yankee jsem mela, stavalo se mi, ze nehorely az do kraju, tyhle pry mají, doporučila mi je kamarádka. Dekuji a pekny vecer. M.

 3. Ja modrou osobne moc nemusim, ale v tomhle decentnim ladeni ji to u vas velmi slusi! A ano, opravdu evokuje leto! Ja se letos nadchla pro indigovou, taky bych ji chtela domu dostat taky takhle v nekolika detailech, snad se zadari. Nordic day i Bella rose miluju, tak jsem zvedava na ty dalsi darecky! Zdravim Maja

 4. Anonymous

  Marcel, koukám, že když do modra, tak velká proměna. Vše předekorováno a sladěno a modrá krásně vynikne. Moc hezky se Ti to povedlo.
  U nás máme modrou jen spodní koupelnu. :o)
  Přeji fajn dny. D.

 5. To je změna! A viděla jsi novou kolekci elegantní módy od Tchiba? Je celá v odstínech modré, kdyby ses chtěla sladit s vaším obývákem 🙂
  Tu vázu už teď miluju a závidím, ta se tedy vyvedla.

 6. Veronika P.

  Marci, tuze krásné! Modrou mám ráda moc. A dokonce máme v ložnici i tu modrou zeď, ale to je, doufám, naposledy v životě ;-D. Nádherné věci sis pořídila, svíčky, vázy, těch není nikdy dost a vždy se pro ně najde uplatnění. Moc Ti gratuluju k tak úžasné výhře! Měj se báječně…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )