Miluje kytičky…

…všechny. Trhá je všude, pořád, ty, co může, i ty, co nemůže – rozumějte: co jí trhat zakazuji, aby nám na zahradě také něco zbylo. Rozdává, nosí domů, dává do váziček – všude. Po kom to ta naše holka asi má:-).

Proto na fotkách z poslední doby, hlavně z výletu, je pořád s kytkou v ruce, ale pokaždé jinou. Fotky níže vznikly během čtyřiceti minut:

 

 

A tak se mi domů dostal i tento česnek. Bohužel. Jak já se těšila, až mi vykvetou v zahradě všechny česneky, ty krásné fialová a bílé koule, ale teď už bude  minimálně o jeden méně, snad ty ostatní uhlídám, protože jich zase nemám tolik. Alespoň nám chvíli zdobí interiér.

 

 

 

 

A také budeme mít minimálně poloviční úrodu jahod, protože Baru otrhala milion květů… Já vím, jsou pěkné:-).

A vám přeji, ať vám nejen v tento den maminkám zaslíbený, dělají vaše děti radost, třeba i utrženou kytičkou:-).

Mějte se fajn.

8 Comments

  1. Martina Puchingerová

    Marcelko, ty naše Barunky jsou úplně stejné. Naše malá trhá kytičky jako o závod a těch zničených triček po pampeliškách!!! Hrůza! Zase je fakt, že máme doma každý den něco jiného a někdy i s kořínky. Nejvíce miluje louky, tam běhá jak zběsilá a má ohromnou radost, když mi něco donese. Mějte se prima. Jo a s Helenkou na výměnu jsme se již spojily. Pěkný večer.

    • M.

      Holcicky to asi laka:-). Jsem rada, ze uz je vse v poradku:-). Preju hezky den, Marti. M.

  2. 🙂 moc úsměvný příspěvek Marci. A hezké je, že se Baru tváří tak nenápadně 🙂 Hezký večer D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )