Ložnice

Dnes je to poprvé, co vás pomocí tohoto blogu zavedu k nám do ložnice. Místo, kam uléháme unavení, někdy vyčerpaní a vysílení, ale s nadšením. Před dvěma lety jsme si pořídili nové matrace značky Magniflex a každé spočinutí na nich je ještě pořád zážitkem:-). Jsou dražší, ale velmi kvalitní a když si uvědomíme, že prospíme třetinu života, je to pro nás určitě dobrá volba a investice.

Postel je ratanová a pořizovali jsme ji u německé značky Heine již před 9 lety.

Mám ráda, když mě v ložnici nic neruší, takže televizi nebo pracovní kout tam nenajdete.

Letos bych ji ráda trochu obměnila. Určitě bych chtěla nové noční stolky, větší komodu, vymalovat a celkově ji osvěžit. Polici na zdi buď zcela nahradím plakáty, zřejmě větších rozměrů, nebo jen obměním obrázky. Moc ráda bych si pořídila bílé lněné povlečení. Uvidíme, zda na to dojde a jak to dopadne:-).

bedroom

 

bedroom3

 

bedroom8

 

bedroom7

 

bedroom9

Budete-li mít pro mě jakékoliv rady a podněty, neváhejte mi je sdělit v komentářích, budu moc ráda.

Přeji všem dostatek kvalitního spánku po boku těch, které milujete:-).

Pěkné jaro:-).

podpis_V1

 

6 Comments

  1. Moc pěkné barevné ladění, to bych určitě zachovala, moc se mi líbí šedá za čelem postele! Pro lněné povlečení běžte do HM Home, mají slušné ceny i kvalitu. A pokud jde o dilema polička vs plakáty/obrazy, jsem za velké jednoduché plakáty nebo ČB fotky:-)

    Pěkný den i Velikonoce:-)

    • M.

      Moc dekuji, a presne na HM mam spadeno, kvalitu neznam, jen jsem videla na netu a ceny maji lepsi jak jinde. A v tuto chvili to vidim podobne – cernobile plakaty, tmave sedou nechat – uzasna shoda:-). Diky. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )