Letošní stromeček

Letos máme opět jedličku. Nakoupila jsem ji ve strašném spěchu asi během dvou minut za tmy, takže i když není dokonalá, vzhledem k té rychlosti a okolnostem vlastně ano :o).

I tento rok převažují bílé ozdoby v kombinaci s čirými, černými, případně stříbrnými. Koupila jsem pár nových a k tomu osvětlení v podobě svíček.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miluju ten pohled na rozsvícený stromeček a doufám, že si ho ještě pár dní užijeme, zatím totiž neopadává.

Mějte se báječně.

14 Comments

 1. Hezký ho máte. My plánujeme stromeček do Tří králů a vypadá to, že vydrží – taky zatím neopadává. A rozsvicíme ho každý den po příchodu z práce, abychom si ho užili 🙂
  Hezký večer

 2. Všechny stromečky jsou krásné. Ten náš je tak nedokonalý, až dokonalý je 🙂 Líbí se mi ty ledové rampouchy, na ty jsme u tebe koukala už vloni. Třeba si na ně před příštími vánoci vzpomenu a objednám 😉 Náš stromeček taky neopadává, ale svěsil větvičky a asi nám začnou koule padat na zem – dvě se už kutálely, naštěstí přežily :-)) Hezký večer Marci, D.

  • M.

   Mate hezky stromeček. Z rampouchu mam velikou radost, snesla bych jich i vice:-). Vetvisky se nam pomala zacinaji uklánět. Pekny den. M.

 3. Mate krasny stromecek a obdivuju (opet!) i fotky, mne se ten nas vyfotit bohuzel moc nepovedlo… jinak u nas bude zrejme stromecek jeste dele nez do Tri kralu (zrejme do doby, nez bude uplne vsechno jehlici na zemi :-D), protoze ja se s nim tuze nerada loucim 🙂

  • M.

   Majo, dekuji, stromeček se nefoti uplne snadno. Ja pak vzala stativ, ale ty fotky tu nemam. Ja pak uz se dostanu do momentu, kdy me to popadne a chci Vanoce uklidit, většinou to samo prichazi kolem Tri kralu:-). Pekny zaver roku. M.

 4. Kamila

  Dobrý den, kde jste prosím koupila černé ozdoby a ty bílé s černým dekorem? Děkuji Kamila

 5. Helena

  Krásný, Marcelko! ty skleněné rampouchy – ty jsou dokonalé!
  Měj hezký večer, Helena

  • M.

   Dekuji, Helenko, patri take mezi me favority. Hezky zaver roku starého a pohodovy začátek toho nového. M.

 6. Veronika P.

  Moc hezký stromeček máte, líbí se mi ten hvězdičkový řetěz a že máte hodně světýlek. Taky máme dokonale nedokonalou (nebo naopak;-)) jedličku, jen to focení jsem rovnou vzdala…
  V.

Leave a Reply