Konec školního roku

Jeden z nejoblíbenějších dnů dětí i učitelek:-). Startuje období prázdnin, volna, výletů, pohody, nicnedělání (někdy:-) ), bez školních povinností, kroužků atd. Pro někoho možná obdobím, kdy musí složitě řešit kam s dětmi.

My máme zatím děti školkové, ale přes prázdniny jsou doma. Letos je tento den specifický, protože náš Honzík jde do školky naposledy.

Jsem plna smíšených pocitů jako vždy, když něco končí a něco nového, neznámého, začíná. Tím mám samozřejmě na mysli školní docházku po prázdninách. Ta ale začne “až” za dva měsíce a já si hodlám ty dny s dětmi užít:-).

I vy si je užijte, hlavně ve zdraví, a šťastné návraty z cest.

Dnes tu mám obrázky dárků pro paní učitelky. Jak jinak než mýdla:-) – růže a levandule.

 

 

 

 

Krásný den a začátek prázdnin.

14 Comments

 1. Marcel, krásné dárečky paní učitelky dostanou. A tvé smíšené pocity znám, také jsem to takto prožívala a bude hůř. ( Ve smyslu, že čím jsou starší, začínají být samostatnější a nás přestávají potřebovat (naštěstí ne doslova) a jednoho dne vylétnou z hnízda…
  Užívejte si léto i nadešlých prázdnin.

  • M.

   Dekuji, Daso, ano, jsem si toho vedoma, jen ne na to pripravena, ale to asi nebudu nikdy. Pekne odpoledne. M.

 2. Lucie

  Marci, krásná mýdelka, taky jsem je přibalila k dárečkům. Mám je ráda jako milou pozornost, myslím, ze vždycky potěší. Už se těším novou várku! 😉 Užijte si prázdniny:-) Pa. L.

 3. Moc hezké mýdlové balíčky.
  A děti se osamostatňuji postupně, tak si člověk zvykne. Ten náš už bydlí sám – a zvykla jsem si. A je to vlastně fajn. Ostatně – kdyby mi visel za sukní, tak bych to brala asi spíš jako náš výchovný neúspěch. No a vstup do školy je jeden z prvních kroků při tom osamostatňování.
  Hezké léto

  • M.

   Stani, dekuji, mas naprostou pravdu, rozumem to vim a chápu, jen ty city…!!!:-))) Hezky vecer. M.

 4. Helena

  Krásně nachystané voňavé dárečky!
  Marcelko, přeji krásné léto všem u vás! Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )