Kartičky…

V minulém týdnu jsem obdržela náramný balíček. Balíček plný kartiček.

DSC_0888_1

 

DSC_0886_1

 

DSC_0892_1

Jsou nádhernééé. Měla jsem radost jako malé dítě. Kousky papíru a jak potěší:-). Objevila jsem je u Lucie z NESTO. Jsou určené zejména na Project Life – určitý styl tvoření alb doplněné právě těmito kartičkami. Věděla jsem, že na PL je já nevyužiju, je to sice krásné, ale časově náročné.

Použiji určitě do alb, ale klasicky – nalepit. O tom ale snad brzy příště.

Zkusila jsem si z nich udělat koláž. Můžete ji měnit, jak se vám zlíbí, snadno a rychle. Kartičky mám v neutrálních barvách (černá a bílá) + mentolová a pudrová růžová (to kvůli albům dětí, na které se chystám), sem tam zlatá.

DSC_0899_1

 

DSC_0904_1

 

DSC_0896_1

 

DSC_0909_1

 

DSC_0913_1

 

DSC_0911_1

Kartičky použiju též jako jmenovky k dárkům nebo přáníčka.

Využila jsem i jako pomůcku při doučování angličtiny. Poskládala jsem před děti podobné kartičky a děti se musely vzájemně ptát zjišťovacími otázkami, aby se dopátraly karty, na kterou jejich partner myslel. Např: Is there a cat in your picture? Is the cat pink? atd. To jen kdyby tu náhodou byl nějaký jazykář a chtěl vyzkoušet i takto:-).

Prostě mnoho variabilního využití:-). A můžete nakoupit tady.

Mějte se fajn.

podpis_V1

14 Comments

 1. Já je taky chci objednat do alb, jen sem to je bohužel tak komplikované poslat:-( To vám vždycky závidím, že můžete hned objednávat a já musím složitě přemýšlet, jak objednat a dopravit… Hezké tvoření, Marcelko!! Tereza

  • M.

   Ja myslim, ze by to slo s majiteli dohodnout. Neznam je, ale verim tomu. Tyhle pekne veci musi delat hodni a ochotni lide:-). Tak preji, at to vyjde. M.

 2. Helena

  Marcelko, jsou opravdu moc hezké! Ta koláž se mi moc líbí!
  Přeji hezký den, Helena

 3. Anonymous

  Kartičky jsem u Lucky také obdivovala, do PL se pouštět nejspíš nebudu, ale ten nápad s koláží je skvělý, vypadá to moc dobře! Díky za inspiraci!
  V.

Leave a Reply