Jaro v ložnici

Je úžasné, jak je jaro pestré ve svých barvách, tvarech, vůních, prostě ve svých podobách celkově. I letos jsem neodolala větvičce z jabloně pro její úžasné květy. Jednu větvičku jsem dala do ložnice, mám na ni výhled přímo z postele. Stojí ve “váze” z lahve od mléka. Takové rychlé DIY, když nemáte volnou vhodnou vázu na jednu větev. Natřít na bílo a dole poťupkat černou.

V pozadí je pak další z mých obrazů. Tentokrát s jemně pistáciovou zelenou. Na fotce možná nebude tak patrná.

“The box” je úlovek z Jysku při poslední návštěvě. Pořizovala jsem tam plátna a krabičku s polštářem neplánovaně přihodila. Polštář ukážu třeba zase někdy jindy:-).

 

 

 

 

 

 

 

Přeji vám bezva víkend, snad dorazí i jarní teploty. Pro mě je zase pestrý, rychlý a plný různých událostí. Ale těším se:-).

Mějte se fajn.

12 Comments

 1. Helena

  Marcelko, jsi velmi kreativní člověk a umíš vykouzlit z mála hodně!
  Krásné fotky!
  Přeji hezký večer, Helena

 2. Krásné fotky. A ta jabloňová větvičky v improvizované váze vypadá moc hezky. My trávíme prodloužený víkend na chalupě a tady jabloně ještě taktona kvetlé nejsou, teprve kvetou třešně, jabloně budou začínat kvést tak nejdřív za týden. Ani jarní teploty sem moc nedorazliy, ale i to sluníčko, které docela často vykouklo z oblaků, bylo příjemné.
  Hezké pondělí a ať se pestré plány vydaří.

 3. Marci, větvička to krásně rozzářila. Mně už doma začíná kousek přírody chybět, asi bych to měla napravit 🙂 Hezký den, K.

 4. Anonymous

  Marcelko, tentokrát si mě inspirovala. Hned jak bude chvilka, vrhám se k natírání sklenic. Nedostávají se mi váz a ze zahrady nosím samou zeleň :-))). Měj se fajn, Kája.

Leave a Reply