Jarně

Blíží se Velikonoce a jaro, tím více jarně to vypadá i u nás. Pučící větvičky i jiné dekorace. Zatím ale pořád snadno a jednoduše.

Jsme z cest v pořádku doma. Dlouho jsem přemýšlela, jak se k tomu všemu zde na blogu postavit a došla k rozhodnutí že nijak. K výletu se na blogu už nebudu vyjadřovat, vracet, dokumentovat. Vzpomínky na něj si uchovám jinde. Z mnoha důvodů. Děkuji, že to respektujete.

Hezké dny.

12 Comments

 1. Třešeň mi také rozkvétá ve váze, jednu planou jsme teď skáceli a tak jsem si z ní nastříhala větvičky do vody. Jinak vesele kvetou krokusy a to je hned veselejší….dneska jsem si už asi po sté vzpomněla, že je potřeba udělat věnec na dveře, ale zas na to nedošlo. Mám tu vnučku tak je to o něčem jiném. Ale zítra bych s ní možná něco mohla stvořit….

  • M.

   Na venec jestli dojde nevim, rada bych, uvidíme. Na zahradu se chystam. Je tam ted krasne. M.

 2. Marcel, u nás také vše pučí (na zahradě), ale mám strach z příštího víkendu, kdy hlásí teploty pod nulou, aby vše nepomrzlo. A na větvičky do vázy se teprve chystám. :o) Hezky je u vás.
  Přeji prima víkend. D.

  • M.

   Dekuji, Daso, je ted venku krasne. O mrazech nevim, to me desi, tak uvidíme. Hezky vikend, Daso. M.

 3. Třešňová větvička do vázy je dobrý nápad, mé borůvčí z únorového výletu odkvetlo (a borůvky asi nebudou :D), tak to chce změnu. A plánované zajíčky teď jaksi nebude kde koupit…
  Hezký den

  • M.

   Stano, na boruvky to tedy nevypada:-). Radost si muzeme udelat online:-). Verim, ze bude lepe. Hezky den, M.

 4. Marcelko, vítám tě doma! Vaši cestu jsem sledovala na IG se zájmem, jsem ráda, že jsi v pořádku zpět.
  Přeji hezkou neděli, Helena

 5. Jé to je škoda, těšila jsem se na fotky a povídání z cesty. Sledovala jsem na IG. Ale chápu to Marci 😉 a hlavně, že jste v pořádku zpátky. Hezké jarní dny, D.

 6. Anonymous

  Marcelka, ale veď ste všetci teraz v karanténe, nemôžete ešte vedieť či ste v poriadku?

  • M.

   Nemuzeme z pohledu koronaviru, ale ty kilometry jsme zvladli dobře:-), i za to jsme rada. M.

Leave a Reply