Inspirace…

nová kategorie na mém blogu. A zároveň dnes o poznání lepší fotky než včera:-).

Je mnoho blogů, které pravidelně navštěvuji a mám je ráda, přesto nejsou uvedeny na mé stránce ve sloupečku “oblíbené blogy”. Potřebovala bych ho nutně aktualizovat, ale nějak jsem se k tomu zatím nedostala.

Tak třeba touto cestou zmíním alespoň jeden. Jde o blog Creativ LIVE, jehož autorkou je moc šikovná, a jak už i název napovídá, kreativní Astrid z Rakouska.

S jejím svolením vám dnes mohu ukázat pár fotografií z jejích DIY projektů. Věřím, že pokud zavítáte k Astrid na stránky, najdete tam spoustu inspirace. Všechny její projekty a výrobky mi přijdou dokonalé, inspirativní, prostě hezké. A co víc, všechny postupy, jak je udělat, najdete právě u ní na blogu. Například jako tyto vánoční papírové hvězdy:

astrid4

 

astrid3

A tady jeden z posledních článků, kde si můžete zdarma stáhnout šablonu k vytvoření lamp, mě inspiroval k výrobě přáníček.

astrid5

Má přáníčka:

vanocni-prani-7

 

vanocni-prani-6

 

vanocni-prani-5

 

vanocni-prani-1

 

vanocni-prani-2

Tohle je jedna z možností, jak získat inspiraci. Někdy se snažím o ten samý výsledek, jindy si ho upravím, nebo vymyslím úplně jiný.

Beton u Astrid. Na něj mám stále spadeno, tak na něj snad také dojde:-).

astrid

A co vy? Znáte tento blog?

Krásný den.

podpis_V1

22 Comments

 1. Marci, znám. Mám ho uvedený ve svých oblíbených zahraničních a už jsem párkrát nechala inspirovat. Naposledy u lapače snů a na pár vánočních mám taky spadeno :-)) Díky za všechny inspirace. Hezkou neděli D.

 2. Zaujal mne jak typ tohoto článku, tak ta vánoční přání! Stále hledám další a další blogy, které bych si uložila pro volné chvíle a už už tam upaluju nahlédnout 🙂

 3. Blog neznám, ale ráda ho navštívím. Ten dřevěný strom, co je na úvodní fotce, jsem viděla ve Vídni a nutně jsem ho musela mít i přes příšernou cenu 🙂

 4. Já neznám. Ono není divu – kreativně netvořím, němčinou nevládnu…. Ze zvědavosti jsem nicméně nakoukla – fotky má autorka moc hezké (ale to ty taky ;-))

  • M.

   Oooo, Stano, dekuji moc, i kdyz Astrid vydava knizky atd., takze tam je to zase o necem jinem, ale neva. Me bavi prave i ty fotky;-). Peknou nedeli. M.

 5. Neznala jsem, díky za inspiraci. Hned mám nápad, manžel už mi s chutí tvoří základ ze dřeva a já budu pak pokračovat…. 🙂

  • M.

   No tak tomu rikam super rychlost a pohotovost:-). Takoveho manzela je treba si hyckat a predchazet:-). M.

 6. Díky za inspiraci. Můj seznam blogů se rozšiřuje geometrickou řadou. Když jsem pár dní mimo internet, zabere mi procházení článků dost času! Ale stejně si tam tento přidám 🙂

  • M.

   Chapu, je toho hodne ke koukani. Jesteze jsme na materske:-). Tedy ne ze by to byla flakacka;-). M.

 7. Monika

  Marcelo, diky za tip, blog neznam a hned se podivam!Inspirace neni nikdy dost.Mejte se krasne.Monika

Leave a Reply