IKEA radost

Při návštěvě Ikey jsem samozřejmě nezapomněla ani na sebe. Věděla jsem, že si kromě dětských dekorací a výbavy do pokojíčku k Barče nenechám ujít vázy Gradvis. Brala bych je klidně všechny, jenže já už jich mám milion!:-) No a teď zase o tři víc…

Jedna velká a sada dvou menších, tu v odkaze nevidíte, ale v Ikee ji měli, nám teď zdobí obývák. Do dvou jsem dala hortenzie. Ta latnatá má neskutečně veliké květy.

 

 

Na mřížce pak můj pokus o obrázek…

 

Děti odjely, já měla čas, takže jako obvykle jsem začala úklidem, ale takovým tím poctivějším. Nejsem u konce, to asi nebudu nikdy, ale zase o krok dál. Dům jsem zaplavila květinami ze zahrady, protože tak to mám ráda a chci si to užít, dokud to jde – jen vyběhnout na zahradu a vrátit se s různými květy. Více vám ukážu zase příště.

Pěkný den.

16 Comments

 1. Krása! Už se taky těším do Ikea. Čeká nás zařizování nového bytu 🙂 Ta kulatá vázička je taky odtamtud? Hezký den, Katka

  • M.

   Katko, moc dekuji. Ano, ta kulata byla v sade s tou druhou mensi, není na webu, ale v Ikea CM je měli. A zavidim to zarizovani, to by me bavilo:-). M.

 2. Krásné, Marci. Úklid závidím, já budu na to sama až tak za pár let:-D Pokojíček v minulém příspěvku se mi také moc líbil, takový něžně holčičí. No a Ikea? Tu mám asi tak 5 km z domu, ale nebyla jsem tam letos snad vůbec. A že seznam je už veliký! 🙂 L.

 3. Marcelko, vázičky jsou nádherné, hlavně ta kulatá. A obrázek je moc hezký, připomíná mi pampelišky, ale ty to asi nebudou. :o)
  Hezké dny. D.

 4. Taky se mi vázy líbí. Hlavně ty menší. V IKEA už jsem nebyla hodně dlouho – na mne tam bývá moc lidí, takže když nic nutně nepotřebuji…

 5. Marcelko,
  teda kurnik ta kulatá vázička to je zrovna něco po čem teď pokukuju a jejich ceny jinde se pohybují daleko výš.Máš to moc pěkné,váziček není nikdy dost 🙂

 6. Helena

  Jou opravdu moc krásné, čisté, elegantní tvary.
  Marcelko, měj příjemný večer, Helena

 7. Veronika P.

  Vázičky jsou pěkné, ale hlavně se mi líbí ten Tvůj obrázek! I ty u Barunky v pokojíčku jsou moc hezké!
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )