Hezký pátek

V poslední době se to u nás doma moc nemění, co se dekorací týče. Ale nové kytky kupuju pravidelně. Naposledy hyacinty, které jsem prvně umístila do těchto váz. Jsem sama zvědavá, jak to bude fungovat, až budou hyacinty vyšší. Ty vázy mám už roky, ta nejvyšší se dá použít i jako svícen. Líbí se mi i jen tak, bez ničeho.

Co je u nás ale nového, to je tahle dřevěná stolička. Využila jsem nabídky na IG Lucky, která se jí zbavovala. Roky jsem po ní toužila, ale pořizovací cena je dost vysoká. Takto z druhé ruky to šlo:-).

Nevěstin závoj mám spíš z nouze, protože můj oblíbený obchod s květinami byl zavřený, tak jsem musela jinam a tam jsem nic jiného nevybrala. Posledně jsem nakupovala v obchodě s děsně milou paní. Jak málo stačí a jak moc to udělá, jak dobře si to zapamatujete a máte chuť se tam vrátit. Včera tomu bylo naopak.

Barunka si na dnešek pozvala poprvé svoji kamarádku k nám domů a nemohla se dočkat. Tak jsem se při pátku vybičovala i k bábovce a menšímu úklidu.

Ten pocit, že o víkendu už toho moc nemusím, ten je prostě k nezaplacení! Užijte si ho.

12 Comments

 1. Hyacinty jsem taky pořídila – už rozkvetly …. ta vůně!! :-)) zase jsem si nedala říct. Ale parádu snad nadělají déle. Líbí se mi tvé vázy, moc. Krásný víkend Marci, D.

 2. Helena

  Jak vidím, bábovka se hezky vyklopila, hyacinty dopadnou nepochybně taky dobře, v těch vázách jim to moc sluší!
  Marcelko, měj hezkou sobotu, Helena

 3. Marcel, hyacinty ve vázách vypadají skvěle. Já měla v květináči, koupené ve slevě a za odměnu každá cibulka měla dva nádherně růžové, plné květy. Až se oteplí, půjdou do záhonu. :o)
  Nevěstin závoj byla dobrá volba, je takový fotogenický a k vám se moc hodí. :o)
  No a stolička, to je super kousek, zdařilý kup. Věřím, že z ní máš radost.
  Přeji Ti krásné dny. D.

 4. Krásné to doma máte. Moc se mi líbí vázičky i stolička. Dřevěné věci miluju. A hyacinty také :o)
  Přeji pěkné předjarní dny, K.

Leave a Reply