Dárek pro manžela i od něj:-)

Minulý týden slavil narozeniny můj manžel. Jedním z dárků, které jsem mu dala, byla směs namíchaného ovoce z Mixit. Věřím, že je většina z vás zná. Já od nich kdysi objednávala častěji, teď už roky ne. Zahlédla jsem někde reklamu a rozhodla se něco objednat. Byla jsem mile překvapená, že rozšířili sortiment právě o ovoce a ořechy v různých zajímavých “obalech” – polevách.

A co jsem mu namíchala?

vlašské ořechy v hořké čokoládě a skořici
čokoládu s karamelem
borůvky v hořké čokoládě s jahodovým prachem
jahody v hořké čokoládě s jahodovým prachem
maliny v hořké čokoládě s malinovým prachem
sušené višně

Píšu to sem proto, že třeba i vy byste tip na dáreček ocenili. Přestože je jako firmu známe, nemusíme si vzpomenout, jako já:-).

Výborné je naprosto všechno!

I já jsem byla nezvykle obdarována manželem. Přivezl mi ze svých cest kytici tulipánů. Věřte, to se u nás nestává:-). Jen tak. Velikou radost mi tím udělal. Rozsvítily nám obývák.

Mějte se krásně.

8 Comments

 1. Marcelko, jedlý dárek vždycky potěší, kór, když je tak dobrý a kytka… co si budeme povídat :o)
  Přeji krásný den, Helena

 2. Mixit taky kupuji k narozeninám, je to lepší než přeslazená bonboniera.

  A kytky- jen tak – občas taky dostanu a vždy mě potěší strašně moc.

  Krásné jarní dny.
  Jitka

 3. Taky mám vždycky pocit, že tulipán obývák rozsvítí.
  Namíchala jsi zajímavou směs. Já odolávám, protože tyhle směsi mi nikdy dlouho nevydrží – musím si kupovat malá balení… Ale ráda bych vyzkoušela nové Mixitely.

  • M.

   Tomu rozumim, Stano:-). Mixitely mam jahodovou a arašídovou. Pokud je clovek zvykly na klasickou chut cukru jako v nutele, tak mu to asi chutnat nebude. Zatím jsem otevrela jen tu arašídovou, za me je to ok, ale nutelu nebo sladkou chut necekej. Hezky den. M.

   • Marcelo, já už řadu Mixitel ochutnala – měla jsem testovací sadu (psala jsem o ní i na blogu) a dost z nich mi přišlo víc sladkých, než bych si představovala. Já jsem milovník hořké čokolády, takže až tak sladké chuťě nečekám – nejvíc mi chutnala arašídová s 80% hořkou čokoládou. Teď chci ochutnat novinky s lískovými oříšky (s mléčnou čokoládou a mlékem a s hořkou čokoládou)

    • M.

     Tak tu s horkou cokoladou arasidovou ted mam:-). Liskooriskova bude urcite taky skvela. M.

Leave a Reply