Další betonový svícen

Dozrál další betonový svícen. Tentokrát jsem ho nechala doschnout úplně, nic jsem neuspěchala jako minule, a je to znát. Svícen není nikde oprýskaný. Opět jsem použila sklenici po okurkách, ta se kladívkem snadno rozbila a zůstal hladký povrch po celém obvodu. Vrchní beton ale tak hladký nebyl, tak jsem ho trošku vylepšila bílou barvou.

 

 

 

 

 

 

 

Fotila jsem s čajem, který je teď naší nedílnou součástí. Barunka marodí a právě dnes teploty šplhají móóóc vysoko:-(. V jednu chvíli se mi je nedařilo srazit. Nemám to ráda, jsem pak tak nějak v křeči a nervní. A to jsme měly mít holčičí týden, protože chlapi odjeli za humna. My si měly udělat výlet do hračkárny a vybrat nějakého koníka /nejlépe s křídly a třpytivýho/. Vím, koník počká a určitě bude, jen ať ty 40ky zmizí. Ať už je to zase ten náš rarach.

 

 

Vám přeji klidnou noc, u nás to bude asi napínavé.

16 Comments

 1. Doufám, že jste měly klidnější noc, než to co píšeš. Tyhle teploty jsou šílené … svícen se Ti povedl a moc hezké fotky Marci 🙂 krásný klidný den D.

 2. Anonymous

  Marcelko, je to sice drastické, ale zabírá to …zabal malou do mokrého chladného prostěradla a uvidíš, jak půjde teplota dolů. Také jsem to těžko snášela, když mi Terezka marodila a ani teď nejsem v klidu, přestože je dospělá.
  Svícen se moc povedl a chválím fotečky, pa pa M.

  • M.

   Dekuji, Marti, ja prave dělala i zabaly a nedarilo se, tak jsem z toho byla dost vykulena. Ted se zatím teplota drzi o něco niz, tak uvidíme, snad mame nejhorsi za sebou. Pekny den. M.

 3. Musím pochválit nejen tvorbu, ale i zátiší fotografií 🙂 Velice pěkné fotky, hned jsem dostala chuť na šálek čaje 😉

 4. Marcelko, doufám, že malej už je dnes lépe, je to hezká, vlasatá holčička. :O)
  Svícen se povedl a fotky s ním jsou nádherné.
  Přeji hodně zdravíčka a pohodové tvořivé dny.

  • M.

   Mila Daso, moc dekuji, je trochu lepe, i když ještě bojujeme, tak snad brzy zvítězíme:-). Dekuji. M.

  • M.

   Kajo, dekuji, ono je to hned hotove a nic to není, jen překonat ten prvotni ostych:-). M.

 5. Lucie

  Marci,opravdu nádherné fotky! Svícen se také povedl,pokud ti vadí ty nerovnosti, zkoušela jsi to uhladit smirkovým papírem? Já to používám na výrobky ze samotvrdnoucí hmoty,je to sice jiný materiál, ale možná by to šlo;-) L

  • M.

   Luci, dekuji, smirgl me napadl, jen nevim, zda bych nejak neponičila, ale mam tu další polotovar a tam to vyzkousim:-), diky moc. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )