Čtvrteční nálada

Hezký čtvrtek od nás.

Já jsem dnes doma a užívám si volné dopoledne. Děti jsou ve škole a školce a já pro ně jedu “po o”, znáte to:-). Takže zase tolik času nemám, ale i tak nezahálím.

Dala jsem si svoji denní dávku cvičení, trochu uklízím a taky jsem si našla čas na kávu. Tentokrát při svíčce. U nás bylo pošmourno a nálada na fotkách to dokumentuje.

 

 

 

 

Teď se malinko, ale opravdu jen trošku, vyčasilo, tak já si ještě zajedu do “mého” obchůdku s květinami a udělám si radost. Jezdím tam moc ráda.

Vám přeji hezký zbytek dne.

 

 

16 Comments

 1. Taky jdeme “po o”. Inspirovala jsi mě čokoládovým bonbonem. Jeden jsem si dala a napsala jsem po odmlce kratičký příspěvek 🙂 Hezké odpoledne Marci, D.

 2. Marci, ta krátká dopoledne dobře znám. Utečou jako voda, ale jsem za ně ráda. Kávička s čokoládou u svíčky – to musím vyzkoušet 🙂 Měj se fajn, Ivana.

  • M.

   Presne tak, Ivanko, staci, jak jich ted jak safranu, o to vic si je uziju. Hezky vecer. M.

 3. Najprv som rozmýšľala, čo to je po “o” a potom mi to došlo…nuž darmo, už je to zopár rôčkov, čo naše deti boli škôlko a školopovinné. Dobrá kávička a niečo sladké k tomu dokáže rozjasniť aj ten najpochmúrnejší čas. Marcelka, pekný víkend.

 4. Veronika P.

  Moc hezky pošmourno u vás bylo ;-). A moc mě potěšilo prkýnko v akci ;-)… Marci, pilea možná bude mít nový lístek! Skáču tady radostí ;-)… Hezký víkend…
  V.

 5. Helena

  Marcelko, jak ti rozumím, na dnes slibuje telefon i trochu sluníčka, tak uvidíme.
  Na kávu sis udělala moc příjemnou atmosféru.
  Přeji hezkou neděli, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )