Citrónové…

Zdravím vás v tomto teplém týdnu. Stále nestíhám, pořád se něco děje, ale dnes tedy alespoň malý mýdlový příspěvek.

Další z mýdlových variant je citrónové.  Je žluté s citrónovou esencí, voní krásně. Jen se bojím, že podobně jako mýdlo předchozí, jasmínové, které tu na blogu zatím nemám, neprošlo gelovou fází. Tím pádem nebude pěnit. I když jsem dělala mýdla stejně jako předchozí, dvě poslední várky nevypadají zatím tak, jak bych si představovala. Netuším příčinu. Pokud je tu nějaký zkušený mýdlař, prosím o radu:-).

Nafotila jsem je s malými kaštany, které jsem našla u cesty po větrných dnech. Nemohla jsem je tam nechat:-).

 

 

 

 

Krásný slunečný den.

16 Comments

 1. Tohle je prostě boží! Snad se k tomu mýdlování jednou taky dostanu. Hrozně se mi líbí i to razítko/ punc , nepřemýšlela jsi nad nějakou svojí značkou? 🙂

  • M.

   Urcite ano, a dekuji:-). Vlastní razitko je v planu, jen prechod k realizaci nejak dlouho trva:-). M.

 2. Helena

  Třeba jsi jen moc kritická, Marcelko, protože vypadá nádherně!
  Měj hezký den. Helena

  • M.

   Helenko, kez bych byla:-), davam jim cas zrani, pak uvidim definitivne,dekuji a hezke dny. M.

 3. Nádherné fotky, Marci, naprosto tě chápu, že jsi tam kaštánky nechat nemohla 🙂 Taky už se na výrobu mýdla moc těším. K.

 4. To razítko je opravdu úžasné. Snad přijdeš na to, co se stalo, že nepění. I tak mi ale připadají použitelná. Nebo ne? Marci, hezký večer D.

 5. Marcel, mýdla vypadají moc hezky a určitě nádherně voní. Miluji citrusové vůně. Razítko na mýdlech působí jemně, romanticky. Povedené a krásně nafocené.
  Příjemný večer.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )