Černobílá podruhé

A dnes druhá část černobílých radostí.

Stejně, jako jsem pokukovala po talíři Morocco, jsem vyhlížela i květináče od Tine K Home. Miluju ty jednoduché a přitom zajímavé tvary. Tentokrát vyhrál bílý z kolekce Vietnam. Usadila jsem ho téměř v centru naší největší místnosti – na komodu v kuchyni. Myslím, že orchidej v něm bude spokojená, ta kombinace se mi líbí.

DSC_0043_1

 

DSC_0045_1

DSC_0034_1

 

Vzadu vykukuje leopardí utěrka Leo od Blossom.

DSC_0037_1

Do vitríny jsem přidala set dvou krabiček též od Blossom. Ukryjí to, co nepotřebuji každý den.

DSC_0092_1

 

DSC_0105_1

 

DSC_0100_1

A ještě jeden tip ode mě, pokud jste na něj už náhodou nenarazili. Na stránkách Bella Rose si můžete stáhnout zdarma počtení o sedmi blogerkách, pokud vás toto téma zajímá. Já si to raději vytiskla. Přece jen papír v ruce je papír a mně se takto čte mnohem lépe.

DSC_0075_1

 

Pěkný den.

podpis_V1

12 Comments

 1. Opět vše pěkné a jde vidět, že tě to focení baví a hraješ si. 🙂 Taky se mi líbí květináče od Tiny K. A pomalu, postupně si je přidávám do sbírky. 🙂

  • M.

   Dekuji moc, a jo, foceni porad bavi:-). At i Tobe delaji kvetinace radost a dari se v nich kytickam. M.

 2. Na květináče z kolekce Vietnam taky pokukuju, ale zatím vždycky vyhrálo něco jiného 🙂 Hezké černobílé kousky – ach, ty krabičky 🙂 A tím, že tam raději nekoukám ani nevím, že tam mají i počtení o blogerkách, ráda si to přečtu, díky za typ! Měj se hezky D.

 3. Anonymous

  Krásné. Květináč má také dlouho vyhlédnutý, ale vždy něco potřebuji víc. Tak snad na něj někdy také dojde 🙂
  Pa M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )