Bílá dekorace…

…v podobě gypsophily v nové váze. No, váze, spíše nádobě. Původně jde totiž o dózu s dřevěným víkem, ale já už od počátku zamýšlela využít ji jako vázu. Připomíná mi totiž jiné vázy značky Lyngby. Znám je již dlouho, zaujmou mě na každé IG fotce. Věřím, že si ji jednou pořídím, ale investice to není právě malá, takže si ještě počkám. Tohle je o něco levnější varianta:-).

Dny i nadále trávím hodně u pc, proto jsem pak méně aktivní tady. Obdivuji pracovnice u přepážek, v kancelářích, se sedavou prací. Stačí mi šest hodin v křesle, někdy i méně, hlava se mi motá a tělo protestuje. Pohyb potřebuji. Čerstvý vzduch taky. Odpoledne to doháním během. Sama jsem překvapená, jak dobře se mi v tomto počasí běhá, zimní vzduch je úžasný, osvěžující. Leden ještě neskončil, ale já už jsem naběhala přes 70 km, to jsem nenaběhala asi za celý život:-) – myslím takto cíleně. Pro někoho málo, pro mě překonání další mety. Přála bych si, aby to tělo ustálo a já mohla běhat dál. Hudba v uších, pohyb, naprosté vyčištění hlavy.

Mějte se hezky.

6 Comments

 1. Hezká dekorace, závojíček mám ráda. Já si ho užívám v létě na chalupě – máme ho v rohu zahrádky velký trs. A z dózy je fakt moc pěkná váza.
  Já jsem kancelářská krysa, takže HO celkem dávám bez větších problémů. Z čeho jsem byla hrozně unavená, byla pracovní jednání v Teamsech nebo přes Webex, pokud trvala déle než dvě hodiny.
  Pohybu bych měla mít asi víc, snažím se přes poledne vypadnout aspoň na půl hodinu, ale chtělo by to víc…
  Měj se fajn

  • M.

   Stano, skutecne smekam, verim, ze si clovek zvykne na vse, ale ty zmeny, to je nemile. A presne, dlouha porada je umornaaa. M.

 2. Marcelko, dekorace i váta samotná se mi moc líbí! Já a bílá…
  A před tvým během musím jen smeknout. Taky trávím víc času v pracovně na křesle, je to skutečně hodně únavné! Snažím se to kompenzovat, chůzí, běhat fakt nezačnu :o)
  Měj hezkou neděli, Helena

  • M.

   Helenko, chuze je mozna jeste zdravejsi, to je ta vyhoda pejsku:-), proste se musi:-). M.

 3. Marci, jak já ti rozumím. Sedět několik hodin je změna, která se těžce nese. Nejde to jinak, všichni musíme něco vydržet 🙂 🙂
  S tím běháním to řešíš skvěle!
  Tak mnoho šťastně naběhaných kilometrů ti přeji 🙂
  Ivana

Leave a Reply