Bez myčky…

Bohužel nám v minulém týdnu myčka vypověděla službu. Člověk si uvědomí, jak velký je to pomocník. Dříve jsme doma myli nádobí klasicky ručně. Teď vím, že je to na dobu určitou, vydržím to, ale život bez ní si už představit nedovedu:-). Na pomoc tedy přišli staří známí: jar, kartáček na nádobí a utěrka.

DSC_0105

 

DSC_0106

 

DSC_0107

 

A opět jedna pomocnice. Jak to ty ženské asi mají v sobě – ty domácí práce. Syna to nikdy nenapadlo. Je fakt, že Barču zaujala hlavně, jak ona říká, “měna”, myšleno pěna.

 

DSC_0051_1

 

DSC_0058_1

 

DSC_0055_1

 

 

 

DSC_0048_1

 

Nevím, kdo stojí za tímto vynálezem, patří mu ale VELKÝ dík, to mi jistě dáte za pravdu:-).

Teď už je díky mému manželovi funkční, tak si mohu užívat to pohodlí, kdy mašinka pracuje za mě.

Ať vám se tyto “nehody” vyhýbají.

podpis_V1

12 Comments

 1. Opravdu vynálezci patří VELKÝ DÍK … na podzim jsem byla taky chvíli bez myčky a protože doma nemám takovou šikovnou pomocnici, bylo to jenom na mě 🙂 Mějte se hezky … D.

 2. Bez myčky ani ránu a hlavně při velkém vaření, to je paráda! 🙂 A Barča je moc roztomilá. 🙂 Když jsem byla malá, taky jsem musela furt pomáhat a asistovat. 🙂

 3. Anonymous

  Mě myčka vypověděla službu v létě,ten týden bez ní byl tak dlouhý.-)Krásné fotky.Věra

 4. Helena

  Marcelko, zažili jsme před pár lety bez myčky Vánoce – no, byla to síla, ale všichni pomáhali (i když jim to neslušelo tak, jako tvé princezně) a tak byla dokonce i legrace…
  Ale není nad to, když funguje – je to fakt kamarádka :o)
  Měj hezké odpoledne, Helena

  • M.

   Myslim, ze nemit mycku na nadobi o Vanocic, asi bych je mela trochu pokazene. Ale jsou i mnohem horsi veci, vim. A dekuji za slova o princezne, pro me spis divoska a dracice:-DDD. Hezky den, Helco. M.

 5. Myčku nemáme, protože se nevleze, a vím, že to jde i bez. Ale jsem přesvědčená, že s myčkou to půjde ještě lépe. 🙂 Malá je kouzelná.

Leave a Reply