Beskydy II

Jedna z našich procházek vedla i na Santov. Je tam hospoda, hezká příroda. Prošli jsme se v lese i po vrškách.

 

 

 

 

Májka je na Moravě vidět více než u nás, řekla bych.

Zavítali jsme na Pustevny, ale to už bylo poměrně pozdě, až k Radegastovi jsme nedošli. Blížily se mraky, tak jsme to vzdali.

 

 

 

 

 

 

 

Pohled na vyhořelý Libušín (foto níže), zbyla už jen malovaná Maměnka (foto výše).

Pro dnešek se s vámi loučím.

Mějte pohodový den.

 

 

12 Comments

 1. Ten vyhořelý bere za duši. Bohužel už pár let. Ale mraky vás možná zachránily před milionem turistů 😀 Jinak májek je na Moravě opravdu požehnaně, a když jste nestihli Radegasta, budete se muset asi ještě vrátit. (Zvlášť jestli jste postavili mohylku 🙂

  • M.

   Ano, mohyla je – deti tvorily:-). My uz prijeli opravdu po pate kdy i stankari prchali, lidi nebylo tolik. A shorele budovy je velika skoda. Pekny den. M.

 2. Hezké beskydské fotky, museli jste si to užít.
  Pokud vím, tak Libušín se chystají pamaátkáři obnovit s využitím toho, co se povedlo zachránit (proto jsou zbytky zastřešené) . Mne zrovna tento hodně barevný až tak moc neoslovuje, ale obnově fandím, protože ty Jurkovičovy stavby prostě k Beskydům patří.
  Hezký den

  • M.

   Ano, Stano, mas pravdu, je verejna sbirka, která ma stavbu pomoct zafinancovat. Jinak hezky tam je, to urcite:-). Pekny den a dekuji. M.

 3. Marci, vybrali jste si moc krásné místa na návštěvu Beskyd. Snad Libušín postaví stejný jako byl, bylo v něm nádherně. Hezký den D.

  • M.

   Ano, Pustevny – v tom centru – nas trochu zklamali, ze je to tam samy stanek s hranolkama a pod. Nevim, mne to tam nejak nepaduje, ale ta cesta nahoru k Radegastovi byla moc pekna. Libudisn, bohužel, na nas nepockal. Pekny den. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )